Magazyn - ulepszona plansza tytułowa

  • Opis

Przesyłam ulepszoną planszę tytułową do gry Magazyn.

Postęp w rysowaniu powinien być widoczny. Można porównać z poprzednimi moimi obrazami w dużym formacie. Może nie cały obrazek jest ładny, ale ma kilka elementów, jak liście, czy droga z kamykami, które uważam za całkiem udane.

Postęp w moim zdrowieniu jest całkiem OK. Po prostu była zbyt duża zapaść i człowiek leczy się i wychodzi z tego na przestrzeni wielu lat.

Obecnie koncentruję się na warsztacie programistycznym i rysowniczym. Cel to Magazyn z 30 poziomami po czym będę pracował dalej.

Pozdrawiam serdecznie.

zamieścił: Hexmage960

data: 2022.04.12 21:10

kategoria: Programy i gry / Magazyn

rozdzielczość: 638x510

odsłon: 96

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 2.7 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Magazyn - ulepszona plansza tytułowa
hyh Litości .
1
[#2] Re: Magazyn - ulepszona plansza tytułowa
Trzymaj tak dalej :)
[#3] Re: Magazyn - ulepszona plansza tytułowa
Teraz jest super. To chyba STAR 266.
[#4] Re: Magazyn - ulepszona plansza tytułowa

@Hubez, post #3

ja miałem Stara LC-200.
1
[#5] Re: Magazyn - ulepszona plansza tytułowa

@snajper, post #4

To chyba drukarka.

Dzięki za pozytywne komentarze. Praca nad grą idzie teraz dosyć dobrze. Przy czym przyznam, że robię też do końca kwietnia jedną grę tekstową na konkurs.
[#6] Re: Magazyn - ulepszona plansza tytułowa

@Hexmage960, post #5

Życzę sukcesów, gra zapowiada się ciekawie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem