Komentowana treść: Aktulizacja bloga Trevora Dickinsona
[#31] Re: Aktulizacja bloga Trevora Dickinsona

@XoR, post #30

Nie wiem, ja nie jestem magikiem od projektowania multicore, więc mogę tylko słuchać co mówią mądrzejsi ode mnie w tej sprawie. Np. jako laikowi mogłoby mi się wydawać że 2 rdzenie to zawsze mniejsza komplikacja niż cztery. Tymczasem Frieden pisał kiedyś że lepiej i łatwiej mu się wdraża i testuje pewne rzeczy na maszynie 4 rdzeniowej. Być moze więc właśnie fakt iż X5000 istnieje też w wersji czterordzeniowej był powodem że to właśnie na X5000 postawiono jako na hardware testowy do wdrażania tego mechanizmu. Być może był jakiś inny fakt np. że jest to hardware najszybszy, albo jeszcze jakiś inny wzgląd techniczny. Natomiast nie sądzę by Friedena czy Soliego kierowały do dzialania jakieś biznesowe teorie spiskowe. Zwłaszcza że jakby nie patrzeć biznesmenów sprzedających sprzęt takich jak np. Leaman nie ma w tym zespole.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem