Komentowana treść: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1
[#1] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1
Wszystko fajnie tylko po co to komuś kto ma PC ? W sumie to jest dla jakiegoś wąskiego grona ludzi, a mimo wszystko bez sensu. Udowadnianie że amiga jest rulez na Pc.
[#2] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@djpiotrs, post #1

Ja miałem okazję poużywać i naprawdę szacun. Sam bym nie doprowadził systemu do takiego stanu. Fajnie zobaczyć co można wyciągnąć na max
3
[#3] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@juen, post #2

Tylko szacun ale bez sensu ... .
[#4] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@djpiotrs, post #1

W dzisiejszych czasach nie stać mnie na prawdziwą Amigę, ale stać mnie, aby docenić kawał dobrej roboty, którą wykonał Jan. Dzięki niemu, niedoświadczeni amigowcy, lub tacy, którzy dopiero pokochają AmigaOS, nie muszą martwić się o poprawne zainstalowanie różnych łatek i bibliotek. Dzięki niemu, możemy zobaczyć jak wypasiony może być AmigaOS, w jaką stronę mógłby pójść jego rozwój, gdyby sprzęt był bardziej wydajny, a Commodore nie dokonało by swojego żywota.

Bez sensu to jest bieganie w kółko bo co najwyżej człowiek się tylko zmęczy i w dodatku puści pawia. Z perspektywy Jana, wykonana przez niego robota miała sens. Natomiast kto będzie miał podobne zdanie, to na pewno doceni to i uiści na jego rzecz opłatę w postaci tych kilku euro.
6
[#5] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@Ponki1986, post #4

Poza tym, to pewnie na V2 całkiem nieźle śmiga.
3
[#6] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@djpiotrs, post #3

Zaciąłeś się z tym bez sensu?To nie używaj i tyle .Są ludzie którym się ten pakiet podoba i tyle.
2
[#7] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@kajko2, post #6

Właśnie, mnie się podoba. Mam jakąś kilkuletnia wersje na Winuae i widzę, ze zrobię pewnie upgrade.
2
[#8] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@djpiotrs, post #1

Taki sam sens jak latanie na Flight Simulator na PC zamiast na prawdziwym, ale marnie wyposażonym samolocie.
[#9] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@djpiotrs, post #1

Nie rozumiem takich ortodoksyjnych problemów. Mam PC, mam malinę w obudowie od Amigi, Rpi400, mam C64....
Amigi u mnie się marnowały i sprzedałem potrzebującym bo i tak najczęściej bawię się na malinie bo:
- wczytuje szybko,
-zajmuje mało miejsca,
-podłącza się ją przez HDMI,
-używam na niej bezprzewodowej klawiatury czy pada od PS3/XBoxSS
- odpalam na takim zestawie gry i filmy z netflixa, Pythona i to co mi do głowy przyjdzie.
Myślę, że niezależnie od preferencji co do sprzętu, ważne jest że coś się w tym światku dzieje..

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2022 12:50:35 przez WojoS
[#10] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@WojoS, post #9

Ja na przykład, nie jestem fanem emulowania Amigi, wolę żywy sprzęt, ale nie jestem też przeciwnikiem, bo naprawdę UAE czasem się przydaje i potrafi być praktyczny.
Co do samego pakietu AmiKit, to jest on rewelacyjnyOK
Kawał świetnej roboty, pokazujący jak fajnie może to wszystko działać- skarbnica pchełek, dodatków i pomysłów na ulepszenia Workbencha ok, racjaOK

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2022 14:33:38 przez BULI
6
[#11] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@Ponki1986, post #4

Bez sensu to jest bieganie w kółko


Punkt widzenia zależy od punktu siedzienia.
2
[#12] Re: AmiKit XE 11.8.0/11.8.1

@djpiotrs, post #1

PC z AmiKit robi to co powinien robić od momentu gdy się do tego nadawał. Odpala amigowe oprogramowanie😉

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2022 11:58:43 przez WojoS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem