Komentowana treść: ScummVM 2.6.0
[#1] Re: ScummVM 2.6.0
Ja chyba nigdy nie zrozumiem jak ten ScummVM może uruchamiać te wszystkie gry skoro one wcale nie zostały stworzone w jakimś jednym standardzie, jakimś wspólnym języku skryptowym. To jest jakaś crackerska magia.

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2022 21:15:33 przez MDW
4
[#2] Re: ScummVM 2.6.0

@MDW, post #1

ScummVM dla AmigaOS4 już nie korzysta z GL4ES tylko z biblioteki ogles2.library - całość opiera się na shaderach.



Ostatnia aktualizacja: 06.08.2022 22:39:10 przez Amig_OS
1
[#3] Re: ScummVM 2.6.0
Niby fajnie, ale to udawanie innego kompa na NG. Szkoda, że nie ma wersji natywnych dla naszych systemów tych gier.
[#4] Re: ScummVM 2.6.0

@KM_Ender, post #3

No i szkoda że nie ma też GTA V, Fortnite i innych. Ehhhhh..... No ale tak na serio, to żartowałeś, co nie?
1
[#5] Re: ScummVM 2.6.0

@karolb, post #4

Szkoda, to że Myst Masterpiece Edition działa w trybie zwykłego Myst, choć zdaję się że na pecetowym SCummVM też tak wygląda. Poza tym to jedna z najważniejszych aktualizacji, głównie ze względu na stabilne działanie w trybie OpenGL.
[#6] Re: ScummVM 2.6.0

@karolb, post #4

Bo ja wiem ... chyba tęsknie za newsami o wydawaniu gier na Amigę.OK
[#7] Re: ScummVM 2.6.0

@KM_Ender, post #6

Tylko czy jeżeli gra działa znakomicie pod interpreterem (nie emulatorem!) SCUMMVM, co czy ktoś by kupił grę "natywną". Zapewne, o zgrozo, też z interpreterem do danych z PC/Mac/cokolwiek.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem