Komentowana treść: K&A Plus #21
[#1] Re: K&A Plus #21
Zaraz zaraz... od kiedy to się płaci za to ? Było darmowe !
[#2] Re: K&A Plus #21
Będzie czytane. Pozdrowienia dla ekipy K&APlus! OK
3
[#3] Re: K&A Plus #21
Kupione jak zwykle :) Wersja elektroniczna już przejrzana, teraz pozostaje czekać na papier ;)
2
[#4] Re: K&A Plus #21
Zakupione, plus płyta CD. :) Super że macie czas by wydawać i tego Wam życzę.
2
[#5] Re: K&A Plus #21

@buldogkekon, post #1

Zawsze sie płaciło jak ci sie facet albo facetka nie podoba zrób swoje i sprzedawaj za darmo. Polactwo trzeba tępić zawsze i wszędzie szczególnie słoiki z klasy śmiesznej.
4
[#6] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #5

Nie no - była przecież możliwość legalnego darmowego pobrania z ich strony kilka lat temu do nr 13 jak pamiętam... Nie było wersji papierowych. W web archiwe możesz zobaczyć jak nie wierzysz :P https://web.archive.org/web/20170609001930/http://ka-plus.pl/pl/numer-01

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2022 21:44:10 przez sunater
2
[#7] Re: K&A Plus #21

@sunater, post #6

A gdzie tam na stronie jest zalogowanie się do konta, np. jakbym chciał pobrać te numery co kiedyś kupiłem? Czy "na Zalepę"? (proszenie się mejlowe do skutku).
2
[#8] Re: K&A Plus #21

@adam_mierzwa, post #7

Facet od Zalepy to ty sie odp... Człowiek robił dobra robotę ale jak to w Polsce amipolactwo go wykończyło tak samo jak Pampucha. Jak w tym przysłowiu Polacy byliby wielcy gdyby nie Polacy.
2
[#9] Re: K&A Plus #21

@sunater, post #6

Z tego co wiem to papierowe nie były za darmo od zawsze.
[#10] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #8

Co by nie robił, przeszedł do historii memów - robienie "na Zalepę" ma szansę wejść na stałe do słownika amigowców, tak jak "grać w SuperFroga" i "robić gradienty w Deluxe Paincie". Ale teraz sobie przypominam, że nawet u niego była możliwość pobrania kupionych PDF-ów. I wydaje mi się, że w sklepie K&A też miałem konto, tylko już nie pamiętam jak z pobieraniem było, bo zdaje się że oni bazowali na Dropboxie. Nie mogę znaleźć mejla z linkiem, co tylko mnie utwierdza w przeświadczeniu, że możliwość swobodnego pobrania zakupionych rzeczy z poziomu konta w sklepiku to są podstawowe funkcjonalności w sklepie prowadzącym dystrybucję elektroniczną.
2
[#11] Re: K&A Plus #21
Widzę problemy ze zrozumieniem słowa pisanego u ciebie. Ja tam kupowałem, jakbym chciał pobrać za darmo to nie muszę próbować się logować, bo te czasopisma leżą też w innym miejscu (tylko "stały się nielegalne" bo z darmowych zrobiły się płatne).

Nie mam zamiaru robić syfu pod tak pozytywną wiadomości jak nowy numer czasopisma - zadałem proste pytanie o prostą funkcjonalność. Nawet ściągałem AdBlocka i dalej nie widzę jej, no trudno. Niemniej sposób twojej wypowiedzi wyklucza cię z grona osób, z którymi warto rozmawiać.

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2022 13:17:32 przez adam_mierzwa
7
[#12] Re: K&A Plus #21
Już na początku dział Fresh News informuje o 23 produkcjach. Im dalej tym lepiej. K&A oraz Amiga Frendships prezentują się znakomicie. Kciuk w górę OK
[#13] Re: K&A Plus #21

@SzaryWilk, post #8

SzaryWilk - amiga fanboy... zapisane.
[#14] Re: K&A Plus #21

@buldogkekon, post #1

Była opcja dotacji przy ściąganiu z tego co pamiętam.
Świetna udana akcja! Brać amigowa nie zawiodla OK
[#15] Re: K&A Plus #21
Zapytam tu. Jest możliwość zakupu CoverCD w formacie elektronicznym (iso?)
[#16] Re: K&A Plus #21

@adam_mierzwa, post #10

Adam, jakoś 2 lata temu zmieniliśmy nasz chałupniczy sklep z Dropem jako hostingiem plików na pełnoprawną platformę e-commerce'ową. Od tego czasu każdy zakup skutkuje unikalnym linkiem do pobrania zakupionego pliku w dowolnym czasie w przyszłości. Natomiast wcześniejsze numery rzeczywiście bęziemy musieli wysłać Ci ręcznie. Napisz na kaplus.zine@gmail.com.

Numery cyfrowe jakiś czas temu rzeczywiście były darmowe -- robiliśmy to wówczas w 100% hobbistycznie, ale skoro już mamy manię dążenia do ideału, to postanowiliśmy trochę usprawnić cały nasz proces. Z edycji papierowej nie ma za dużej kasy, bo to druk cyfrowy, więc postanowiliśmy wprowadzić opłaty za wersje cyfrowe. I jakoś wspólnymi siłami nadal się to kręci, obecnie pracujemy nad #22 z planami wydwniczymi na święta ;)
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem