Komentarze do artykułu: Power Drive - wersja demonstracyjna

[#1] Re: Power Drive - wersja demonstracyjna
Mam pytanie odnośnie pełnej wersji a dokładnie zainstalowanej przez WHDLoad. Spacją powinno się przełączać na bieg wsteczny. U mnie to nie działa.
[#2] Re: Power Drive - wersja demonstracyjna

@kempy, post #1

Z instrukcji

Space bar
toggles Forward & Reverse gear (reverse only available from low forward gear)



Ostatnia aktualizacja: 25.09.2022 23:17:42 przez Norbert
[#3] Re: Power Drive - wersja demonstracyjna

@Norbert, post #2

Instrukcja to była pierwsza rzecz, którą sprawdziłem. Problem leżał gdzie indziej. Standardowo slave ma ustawiony parametr ButtonWait w tooltype. Po jego wyłączeniu spacją mogę wreszcie wrzucić wsteczny.

Nie zmienia to faktu, że przez tragiczne sterowanie ten tytuł jest praktycznie niegrywalny. ;)
[#4] Re: Power Drive - wersja demonstracyjna

@kempy, post #3

Sterownie jest nie jest łatwe, ale moim zdaniem zupełnie grywalne i raczej typowe dla tego gatunku.
Pewnym utrudnieniem może być fizyka, ale dla mnie to jest na plus, bo dzięki temu prowadzenie auta jest trochę większym wyzwaniem niż w MicroMaschinesok, racja
No i masz 2 rodzaje sterownia do wyboru: "rotacyjne" i "kierunkowe".

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2022 07:22:08 przez BULI
[#5] Re: Power Drive - wersja demonstracyjna

@BULI, post #4

Sterownie jest nie jest łatwe, ale moim zdaniem zupełnie grywalne i raczej typowe dla tego gatunku.


Szanuję zdanie, ale się nie zgadzam. ;)

Z ciekawości odpaliłem PD na Sega Mega Drive (emulator) i samochód jest zdecydowanie bardziej responsywny i jeździ się łatwiej.
[#6] Re: Power Drive - wersja demonstracyjna

@kempy, post #5

Szanuję zdanie, ale się nie zgadzam. ;)

Szanuję zdanie, ale się nie zgadzam. ;)
Z ciekawości odpaliłem PD na Sega Mega Drive (emulator) i samochód jest zdecydowanie bardziej responsywny i jeździ się łatwiej.

Chętnie sprawdzę sobie na prawdziwym Megdrive ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem