Komentowana treść: Zbliżają się targi Amiga 37
[#1] Re: Zbliżają się targi Amiga 37
Podobno maja byc jakies nowosci WARP - ktos cos wie?
1
[#2] Re: Zbliżają się targi Amiga 37
Fajnie jakby te targi były zbliżone do tych ,gdzie pokazano pierwszy raz A1200:




Ostatnia aktualizacja: 09.10.2022 21:57:18 przez Hubez
2
[#3] Re: Zbliżają się targi Amiga 37
A to nie jest tak, że Amiga 37 odbywa się nie w Neuss, tylko w pobliskim Mönchengladbach?

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2022 12:11:17 przez recedent
[#4] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@recedent, post #3

Tak i to był jeden z powodów że tam nie pojechałem. Dotarcie tam z Lublina jednak za drogo/daleko/dlugo. Natomiast MorphOS Team stawi się tam dość licznie.

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2022 12:41:38 przez michal_zukowski
[#5] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@michal_zukowski, post #4

No cóż, z Tarnowa to tylko 18 godzin pociągiem, z dwoma przesiadkami po drodze :) (w Wiedniu i Frankfurcie). Chyba żeby się udać przez Berlin, to wtedy trzy przesiadki i 3 godziny czekania w samym Berlinie. Ale za to godzinkę można wtedy urwać z czasu podróży.

Nie miałem cierpliwości liczyć kosztów, ale pewnie bym się zdziwił...
EDIT: Zapomniałem dodać, że liczyłem podróż do Duesseldorfu.

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2022 13:08:52 przez recedent
[#6] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@recedent, post #5

A ja robię sobie nadzieję, że na targach wyjdzie MorphOS na x86 i będę mógł kupić przed świętami BN nowy sprzęt dla Motylka.
[#7] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@KM_Ender, post #6

Na to na razie nie ma żadnych przecieków, również na MorphZone w temacie "co będzie pokazane" mamy tylko:

" Planowane są prezentacje najnowszej wersji MorphOS-a i aplikacji na:
-- zróżnicowanych urządzeniach PPC Amiga Classic
-- PowerBookach
-- AmigaOne X5000/40.

- Prezentacja niedawno wydanej, najnowszej wersji PageStream,
- Developerzy MorphOS-a odpowiadają na pytania dotyczące różnych tematów związanych z MorphOS-em"
[#8] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@recedent, post #7

Rozmarzyłem się. To byłyby piękne święta.
[#9] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@recedent, post #3

Zgadza się, w tym roku targi odbędą się 17 km od Neuss, w miejscowości Mönchengladbach.

Pełen adres lokacji:

Kunstwerk Wickrath
Wickrathberger Str. 18B
41189 Mönchengladbach
1
[#10] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@michal_zukowski, post #4

Między tymi miasteczkami jest 27km (wg gmaps) różnicy (lub 17km jak napisał kolega wyżej). Dlatego nie jedziesz, serio?

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2022 23:34:40 przez deez
[#11] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@deez, post #10

Chodziło mi o to, że mogli zrobic w bardziej dostępnym komunikacyjnie miejscu w Niemczech.
1
[#12] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@michal_zukowski, post #4

Już całkiem blisko do Nurburing, więc jak ktoś jedzie na targi, może sobie po drodze podjechać strzelić dwie rundki z flagą Amigi na tylnej szybie np.OK
[#13] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@flops, post #12

A jak wygląda flaga Amigi?
[#14] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@recedent, post #13

No i kij w mrowisko włożyłeś.
Wszystkie loga, wszystkich systemów i platform sprzętowych, albo kto z czym się utożsamia najmocniej.
Zawsze jak są jakieś barykady, to mogą się ludzie ścigać między sobą z flagami z Mosa lub Aos, czy też UAE :)
Kto pierwszy dojedzie, ten przez 5 min będzie mógł twierdzić, że ten system jest lepszy :D

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2022 15:25:26 przez flops
[#15] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@recedent, post #13

1
[#16] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@flops, post #14

możliwe że na stanowisku MorphOS Teamu będą nawet jakieś wyścigi
3
[#17] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@_DiskDoctor_, post #1

Moze wreszcie nowy soft obslugujacy mozliwosci karty? Moze scan doubler? A powaznie, to chyba nikt nic nie wie....
[#18] Re: Zbliżają się targi Amiga 37
Wybiera sie ktos tam z was? Jezeli nic mi planöw nie pokrzyzuje mam zamiar jutro tam sie pojawic ...
[#19] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@Irek´72, post #18

Ja już jestem :)
3
[#20] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@alt_, post #19

Sam albo z ekipą?
[#21] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@alt_, post #19

Ja już jestem :)


Będziesz gdzieś relację w formie newsów prowadził? To znaczy jakiś wątek na forum PPA...
[#22] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@Skotos, post #21

Fotka nie moja, zajumana z twarzoksiążki.


1
[#23] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@_DiskDoctor_, post #1

Było coś fajnego ?
[#24] Re: Zbliżają się targi Amiga 37
Widze ze nikt tu sie nie kwapi z czyms kolwiek. Na EAB mozna zobaczyc kilka filmiköw od kolegi PARALAX z Amiga 37 w Mönchengladbach. Moim zdaniem chyba najlepsza impreza od wielu lat.ok, racja Bylem widzialem i fajnie bylo, chociaz na takie rzeczy chyba jestem juz za stary.
1
[#25] Re: Zbliżają się targi Amiga 37

@Sventevith, post #23

Nie bylem, nie slyszalem zeby cos bylo.

Natomiast z mojej korespondencji mailowej z CS Lab jasno wynika, ze zarowno scandoubler jak i wifi maja byc na poczatku roku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem