Komentowana treść: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master
[#1] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master
Fajnie zrobiona gierca, podoba mi się szczególnie grafika- sprawdzę DEMO i jak chwyci to kupię.
Ciekawe co to konkretnie "daje":
Enhanced graphics with the AGA chipset
[#2] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master
Wyglada ok. Z opisu.." Audio: Ian (Hoffman) Ford, Andrzej (no9) Dobrowloski", to tak, aby przy Niedzieli sie do malej literowki przyczepic. Pozdro Grogon! ;]
1
[#3] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master
Wygląda koszmarnie...To jest wszystko na co stać dzisiejszych twórców ? Taka "Elfmania" to zabija grafiką to coś
[#4] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master

@buldogkekon, post #3

Ale ty się znasz szeroki uśmiech
1
[#5] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master

@buldogkekon, post #3

ale chyba cos pomyliles... bo Elfamania i Kung Fuj Majster, to zupelnie inny rodzaj gry
1
[#6] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master

@selur, post #5

Ano tak... W Eflmanii okładają się Elfy, a w Kung-Fu nie xd
[#7] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master
Pewnie większość już wie, ale może nie wszyscy.

Na party Grogon sprzedał mi newsa, że gra została "scrackowana" już w kilka godzin po releasie. Więcej szczegółów w tym wątku.
[#8] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master

@Jazzcat, post #7

Hmmm.. sam nie wiem jak traktować takie wyczyny w obecnych czasach..
To ma zachęcić autora gry do tracenia czasu na wymyślanie bzdurnych zabezpieczeń zamiast poświęcić ten na dopieszczanie gry?!
Czy ma go połechtać po ego, że ktoś "krakuje" jego tytuł i rozpowszechnia innymi kanałami co przyniesie mu nieśmiertelność w DarkNecie, a zwykły gracz woli poczekać na "kraka", zamiast tracić czas na oficjalnie dostępne demo gry?!..
[#9] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master

@BULI, post #8

To ma zachęcić autora gry do tracenia czasu na wymyślanie bzdurnych zabezpieczeń zamiast poświęcić ten na dopieszczanie gry?!

To nic nie da, na klasyku nie ma możliwości zabezpieczenia gry, można jedynie sprawić że crackowanie będzie bardzo czasochłonne.
1
[#10] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master

@Kefir_Union, post #9

Szczegolnie ciezko zabezpieczyc program przy dystrybucji cyfrowej w formie zwyklych ADF-ow. Jesli by to byl chociaz Extended ADF z danymi maksymalnie upchanymi na dyskietkach i spakowanymi bardzo dobrym packerem np. ZX0, to bylo by trudniej. Szczegolnie przy grach 1-dyskowych, bo gracze nie lubia zmieniac dyskietek w sposob niestandardowy. Tutaj nie dalo sie nic ukryc. Zdaje sie, ze gra do tego ma wbudowany wewnetrzny cheat/trainer. To tez ulatwia jej zlamanie, bo da sie ja cala przejsc w parenascie minut z trainerem, albo i jeszcze szybciej. Ale przy grach Amigowych, ktore lacza sie z netem, juz cos tam mozna dodac utrudniajace zlamanie, albo je wrecz uniemozlwiajace o ile by to byla bardzo dluga gra.
1
[#11] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master

@Kefir_Union, post #9

To kwestia podejscia.

Ja mam obecnie podejscie ze jak gra mi sie podoba to kupuje box. Nawet jesli digital dostepny jest za free, pocieszam sie ze wspieram przez to powstawanie nowych gier.

Chcialem kupic gre Wiz ale autorzy odpisali ze boxow juz nie ma, moge kupic wersje digital. Nie kupilem bo plik nie ma dla mnie zadnej wartosci.

Rozmawialem nawet z Mike’iem z Cloanto o wypuszczeniu takiego “legalizing pack” z grami retro — odpisal ze praktycznie nie do zrobienia. Szkoda - tez bym cos takiego wykupil.

Pocieszajace jest ze jak uzytkownikow retro bedzie nie 20 000 a 200 000, takie rzeczy nabiora sensu.

W sprawie malego Atari (tez mam) to bodaj Retronics wydaje polskie gry na kasecie. Jest juz 200-300 tytulow, ceny przystepne. Ale co ja zrobie z kaseta?? FDD to bym wtedy dokupil i kupil cala kolekcje (w promocji).
3
[#12] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master
W Retro Gamer 241 gra otrzymała notę 90%.
[#13] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master
Udało mi się kupić za £7 tutaj (była przecena 50%) https://mcgeezer.itch.io/kung-fu-remaster
Mam nadzieję, że to legalny sklep.
1
[#14] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master

@koczis, post #13

Tak, legalny. A mcgeezer to ksywa autora gry.
1
[#15] Re: Devil's Temple: Son of the Kung-Fu Master

@koczis, post #13

Już przecena się skończyła
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem