Komentowana treść: AmigaAMP 3.32
[#1] Re: AmigaAMP 3.32
Fajnie, że mu się jeszcze chce (20 lat rozwoju!). AmigaAMP, to aktualnie najlepszy player na klasyczne Amigi. Tutaj można autorowi wysłać drobne na piwo - toms-email[sialalala]toms-home.[niemiecka domena] - zasługuje, bo robi kawał dobrej roboty OK
3
[#2] Re: AmigaAMP 3.32
Ściągnąłem właśnie nowego AmigaAMP i z Prisma_MegaMix powinien też działać equalizer dla 5 zakresów/częstotliwości według dokumentacji, ale dotyczy to mhiprisma.device w wersji 1.4.
Sprawdziłem u siebie i mam mhiprisma.device wersja 1.0 a nowszego sterownika nie mogę namierzyć, ktoś ma tą nowszą wersję?
[#3] Re: AmigaAMP 3.32

@BULI, post #2

Ok. Nowsze wersje prism.library 1.4 i 1.5 (oraz mhiprisma.device) są dostępne tutaj do ściągnięcia:
https://www.a1k.org/forum/index.php?threads/69013/
Equalizer (5 zakresów dla prisma MegaMix) działa świetnie i płynnie ok, racja
Bardzo ładnie też gra ENGIN dla WarpOsa (PPC), podobno dający większą dokładność i lepszą jakość niż mpega.library ok, racja
Zgadzam się z _arti'm Thomas Wenzel zasługuje na uznanie (mnie osobiście zrobił dobrze gdy dodał funkcję WYSZUKAJ na playliście)- mały przelew na piwo już ode mnie idzie OK
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem