Komentowana treść: Black Dawn: Technomage
[#1] Re: Black Dawn: Technomage
A gra w wersji pudełkowej?
[#2] Re: Black Dawn: Technomage

@_DiskDoctor_, post #1

Było/będzie tutaj

https://www.bitmapsoft.co.uk/product/black-dawn-technomage/
[#3] Re: Black Dawn: Technomage

@slawekwozniak, post #2

Ktos grał/przeszedł któregoś Black Dawn? Czy w tej grze oprócz monotonnego naparzania jest coś więcej niż "weż przedmiot X i uzyj go w miejscu Y". Czy są tam jakieś bardziej zaawansowane zagadki?



Ostatnia aktualizacja: 16.11.2022 08:29:10 przez kempy
[#4] Re: Black Dawn: Technomage

@kempy, post #3

Ktoś przeszedł, seria jest pod względem zagadek podobna do tych z Hired Guns. Z tym że w tej części są nowe elementy jak magia, więc i zagadki mogą być już bardziej rozbudowane.
[#5] Re: Black Dawn: Technomage

@kempy, post #3

No wlasnie.... w poprzedniej czesci, procz ladnej grafiki i calkiem fajnego klimatu gry, to w BD Rebirth wieje nuda zewszad i nawet owo "naparzanie" jest nudne jak flaki z olejem.
Z poczatku gra mnie zachwycila oprawa no ale pogralem nieco ponad godzine i niestety odpuscilem

oby ten TechnoMag byl o niebo lepszy gameplayowo od Rebirth, poki co opinii o grze raczej brak.


Co do trylogii Black Dawn z lat 90'tych to nie polecam nawet dotykac tej lipy.
Grywalnosc nieco wieksza od polskiego Dreenshara
Grafika serii to jakby selur z 3 tygodniowym stazem pixelartu ja rysowal a gry sa siermiezne, nudne i ogolnie czesto mi sie wywaly bez przyczyny (pewnie jakies bugi w kodzie Amosa)

Od serii "Czarnych Dałnów", polecam duzo bardziej polecam sharewarowy Bloodfest
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem