Komentowana treść: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona
[#31] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@SzaryWilk, post #29

No cześć holidays.
[#32] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@SzaryWilk, post #23

Trevor baluje za hajs aminaiwniakow. T


Dokładnie. Nie mamy pańskiego Tabora i co pan nam zrobi, ale kolejne zdjęcie z piwem musi być.
4
[#33] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona
Abstrahując od tego i tamtego, ten sprzęt będzie się jeszcze do czegokolwiek nadawać, po 8 czy 9 latach obsuwy? Czy z punktu widzenia rozwoju OS4 nie ma to żadnego znaczenia? 🤔
1
[#34] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@mccnex, post #33

w porównaniu z sprzętem z przed 30 to 9 letni sprzęt jest full nówka nie śmigany.niech go trevor reklamuje jako retro NG w super cenie 15 000 zl.

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2023 21:13:16 przez SzaryWilk
1
[#35] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@mccnex, post #33

Do tego samego co SAM 460EX. Nowa przeglądarka czy Doom 3 może być poza zasięgiem, ale poza tym będzie jak było. Taki odpowiednik miniacza przy G5.
1
[#36] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@adam_mierzwa, post #35

Rozumiem. Miniacza akurat miałem i wydajnościowo nie było tragedii, trochę mało RAMu może. Ale to było jeszcze zanim powstał Wayfarer. Problemem był bardziej brak softu, który mógłby nadać jakikolwiek sens posiadania tej platformy.
[#37] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@mccnex, post #36

A jakiego softu Ci brakowało konkretnie?
[#38] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@recedent, post #37

Jak dla mnie? Tak żeby naprawdę poużywać, to choćby porządnego trackera do multichanneli. To chciałem sobie ogarnąć. DigiBooster 2, 3 i MilkyTracker testowałem. Nie nadają się do użytku. Tzn DB3 jeszcze ok ale 70 euro za podstawowy w sumie program...?

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2023 08:51:50 przez mccnex
[#39] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@mccnex, post #38

Tylko że tym tokiem myślenia to amigowanie nie jest dla ciebie, bo tu wszystko jest ”podstawowe w sumie”. A co nie tak było z Milky trackerem?
2
[#40] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@adam_mierzwa, post #39

Dokładnie, wszystko w MOSie (w AOS4 zapewne nie jest specjalnie inaczej) jest zbyt podstawowe, więc masz rację, takie "amigowanie" nie jest dla mnie, dlatego Mac poszedł w lepsze ręce, a ja mam tylko stare A500 i A1200, które (o dziwo) dość regularnie włączam.

MT był okropnie wolny. Nie wiem czy tylko u mnie, czy ogólnie. Na pececie za to działa bez problemu.
[#41] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@mccnex, post #40

ja mam tylko stare A500 i A1200, które (o dziwo) dość regularnie włączam.


I tam soft nie jest już "podstawowy", tylko profesjonalny i wszystkomający?
3
[#42] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@mccnex, post #40

Odnośnie MilkyTrackera - robiłem ostatnio test na Macu Mini 1,42 GHz i chodziło to (chyba) normalnie. Odtwarzanie wielokanałowego modułu masz tutaj:



Na życzenie mogę zrobić więcej testów.
[#43] Re: Wesołych Świąt od Trevora Dickinsona

@recedent, post #41

Tak, biorąc pod uwagę epokę w której powstały i w której miały spełniać swoją rolę.

Nie, jeśli będziemy chcieli z nich korzystać dzisiaj na miarę obecnych potrzeb, żeby zastąpić peceta, krótko mówiąc.



Tak, wiem, że testowałeś milka ale niestety ja już swojego maczka nie mam i nie jestem w stanie się odnieść. Nie wiem czy program jest źle przeportowany, mac za wolny, czy ja za tępy aby go poprawnie uruchomić.



Pozytyw jest taki, że kolega, który odkupił maczka jest z niego zadowolony, a ja się bawię innymi rzeczami, niekoniecznie amigowymi.

Co nie znaczy, że nie mogę od czasu do czasu zadać pytania albo napisać komentarza.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem