Komentowana treść: Heretic 2 dla AmigaOS 4 - zapowiedź
[#31] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#32] Re: Heretic 2 dla AmigaOS 4 - zapowiedź

@MUFA-amigaone-pl, post #22

chwalenie się iż było się zwykłym leszczem grającym jak inni w MDK na Pentium MMX specjalnego splendoru nie przynosi.

Skąd te złości u ciebie skoro grasz w zapomniane stare gry z PC???Nadrabiamy splendor???Bawisz się retro grami o których większość "leszczy" już dawno zapomniała. Zgoda, że trwałeś wiernie i wydałeś xdziesiąt cebulionów na komputer z aspiracjami i z miernym wsparciem, ale nie oznacza to, że dzierżysz niczym ostatni paladyn prawo do osądzania niewiernych. Na tym portalu jest wielu użytkowników z różnymi kompami, systemami i kilku takich fanatyków jak ty co nie wiedzą tak naprawdę o co im chodzi... Niby gardzą PC, ale sikają w majtki jak gra z PC im chodzi, niby są Amigowcami, ale wszystkie starsze kasyczne Amigi się nie liczą, inny system niż AOS4 nie jest prawilnie amigowy itp.

P. S. Już widzę jak się jarasz natywnym MDK od Hyperionu za dwa miesiące


Ostatnia aktualizacja: 03.01.2023 11:50:47 przez WojoS
[#33] Re: Heretic 2 dla AmigaOS 4 - zapowiedź

@WojoS, post #32

niby są Amigowcami, ale wszystkie starsze kasyczne Amigi się nie liczą


Poczytaj po raz ostatni, mimo że tacy kolesie jak ty usilnie chcą wbić jakiś klin to nigdy ode mnie nie doczekasz się tego bym nadawał źle na Amigę klasyczną.

Nigdy nie wejdę pod newsa o jakiejś grze na 68k tylko po to by robić tam rozpierduchę, dyskredytować twórców oraz nabijać się z potencjalnych odbiorców.

Raz że jestem Amigowcem, szanującym swoje korzenie. Dwa że na szczęście mam jedną ważną cechę, która niestety nie jest powszechna u wszystkich użytkowników tego forum, czyli brak zawiści. Zatem fakt że np. nie posiadam Amigi 4000 i nie wydam na jej zakup teraz 10 tysi, nie determinuje u mnie pernamentnej potrzeby wchodzenia w każdy wątek dotyczący tego komputera, w celu atakowania go i wyciągania mniej lub bardziej wyimaginowanych wad. Tym się różnimy. Ja oczywiście mogę się różnić z każdym kto ma coś ciekawego do powiedzenia. Tych co po prostu szukają zaczepki by przytrollować ignoruję.
3
[#34] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#35] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#36] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#37] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#41] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#42] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#43] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#44] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#45] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#46] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#47] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#48] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#49] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#50] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#51] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#52] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#53] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#54] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#55] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#56] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#57] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#58] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#59] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#60] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem