Komentowana treść: Enemy - Anniversary Edition
[#1] Re: Enemy - Anniversary Edition
Gralem w poprzednia wersje i szkoda, ze nie poprawili jakosci grafiki.
1
[#2] Re: Enemy - Anniversary Edition

@selur, post #1

Zgadzam się, gra fajna i ciekawa, ale z dziwna grafiką.. jeśli nie brzydką to specyficzną ok, racja
[#3] Re: Enemy - Anniversary Edition

@BULI, post #2

Według mnie grafika w tej grze jest atrakcyjna. Pamiętam jak kiedyś rysowałem grafikę w podobnym stylu.

Kolega Selur ma specyficzny gust.

[#4] Re: Enemy - Anniversary Edition

@Hexmage960, post #3

a te sterczące penisy to co mają na celu?
1
[#5] Re: Enemy - Anniversary Edition

@snajper, post #4

To kolumny podtrzymujące wyższe piętro.
[#6] Re: Enemy - Anniversary Edition

@Hexmage960, post #5

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że kolumny najlepiej budować tam, gdzie jest ściana OK
1
[#7] Re: Enemy - Anniversary Edition

@recedent, post #6

No wiesz. Nie znam się na budownictwie ale są elementy nośne, tzn ściana może być tylko działowa a co jakiś czas takie zgrubienia np półkolumny które są nośne i podtrzymują wyższy poziom. OK
1
[#8] Re: Enemy - Anniversary Edition

@snajper, post #4

... żeby sobie lecieć w ... kulki
1
[#9] Re: Enemy - Anniversary Edition

@TomK, post #7

Też nie znam się na budownictwie, choć moim ulubionym skillem w Lemmingach zawsze był właśnie Builder.

Tutaj zastosowałem, nie pierwszy raz grafikę w stylu Benefactora. Jakoś te wyższe piętra muszą być podpierane, ściana według mnie nie wystarczy.

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2023 09:46:21 przez Hexmage960
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem