Komentowana treść: Generation Delphine - pierwsze dwa albumy
[#1] Re: Generation Delphine - pierwsze dwa albumy
na czym polega zdobywanie utworów?
also: trochę mdłe toto. Liczyłem na większego kopa. Superfutur imho nadmuchany niepotrzebnymi wstępami. Mało superfutura w superfuturze. Flashbacka nawet nie sprawdzam, bo ta gra sama w sobie była mdła i przereklamowana prawie jak Superfrog.
/ edit: po odsłuchaniu Elevator Music utwierdzam się w przekonaniu, że mdłe. Ten kawałek przypomina mi tandetny pop polskich wokalistek puszczany w radiu, typu "niech ktoś zatrzyma wreszcie świat". Ale ZTCP te albumy miały być w kilku wersjach, więc może pokażą jeszcze coś lepszego.

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2023 15:14:31 przez snajper
[#2] Re: Generation Delphine - pierwsze dwa albumy
a już myślałem, że po Vinylu ODYSSEY nic mnie nie zaskoczy :) szkoda że nie w wydaniu fizycznym
[#3] Re: Generation Delphine - pierwsze dwa albumy

@slawekwozniak, post #2

Na szczęście da się pobrać w różnych formatach tylko strasznie to zagmatwali z tym linkiem do pobrania. Właśnie sobie słucham Flashback i jest OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem