Komentowana treść: Amiga Remix 2.0
[#1] Re: Amiga Remix 2.0
z tymi łorkbenczowymi fontami wyszło trochę słabo. Jak sobie nie rozjaśnię monitora, zapisane pogrubieniem tytuły stają się miejscami nieczytelne, a i bez tego np. nawiasy często zlewają się z literkami. Kwestia koloru, bo np. z jaskrawozielonymi literkami nie ma problemu.
generalnie przydałoby się dopracować kolorki, bo np. na liście utworów jaśniejsze tło po najechaniu kursorem zmienia się na jeśli nie identyczne, to trudne do odróżnienia od ciemniejszego...
tryb CRT - . Nie przypominam sobie, żeby obraz wyświetlany na ekranie kineskopowym był rozjaśniany latarką...
nowy player na plus OK (chociaż soundcloud ma nieco lepszy - znów kwestia kolorków).
ciekaw jestem, czy system dodawania nowych tracków nie uległ przy okazji zmianie. Bo z tego, co widzę, od 5 dni apdejty są niemal codziennie.

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2023 18:39:58 przez snajper
[#2] Re: Amiga Remix 2.0
z możliwościami dalszej rozbudowy


Ja myślę, że każda strona internetowa posiada możliwości dalszej rozbudowy
1
[#3] Re: Amiga Remix 2.0
No tak średnio bym powiedział... ale się pewnie człowiek przyzwyczai
[#4] Re: Amiga Remix 2.0

@_arti, post #3

Styl Amigowy więc proszę bez awanturszeroki uśmiech
1
[#5] Re: Amiga Remix 2.0

@_arti, post #3

Biorąc pod uwagę że za niedługo będziesz miał Pistorm-a możesz przy-miksować coś sam w HD-Rec

2
[#6] Re: Amiga Remix 2.0

@_arti, post #3

stękacze niech znają łaskę admina. Wasze postękiwania zostały wysłuchane dnia 2023-01-27 o 2:06.



Ostatnia aktualizacja: 27.01.2023 14:37:01 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem