Komentowana treść: Gerp '23 zakończone
[#1] Re: Gerp '23 zakończone
AceMan gratuluję pierwszego miejsca w Amiga_exe_msx.
3
[#2] Re: Gerp '23 zakończone

@jimiche, post #1

Noszę się z zamiarem odwiedzenie tej pięknej krainy w te wakacje. Coś ktoś poleca?
[#3] Re: Gerp '23 zakończone

@Risc, post #2

Zależy w który zakątek się wybierasz. Miałem sposobność przejechania wzdłuż i wszerz całą Szwecje w lecie i to 3 krotnie.
[#4] Re: Gerp '23 zakończone
Warto wspomnieć o demku na Atari 2600


jak dla mnie najlepsza produkcja tego party.
5
[#5] Re: Gerp '23 zakończone
Skąd można pobrać moduły?
A już znalazłem

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2023 11:36:58 przez QkiZ
[#6] Re: Gerp '23 zakończone
Widzę, że Amigi OCS rządzą ok, racja
[#7] Re: Gerp '23 zakończone
Na Emu68 można już tam coś zobaczyć, w "okienku".

[#8] Re: Gerp '23 zakończone
darmowa korekta. Nie ma za co. siedzi, pije i chrupki

[#9] Re: Gerp '23 zakończone

@iC-e_Jay, post #7

Czy przypadkiem na osobnym ekranie GFX nie będzie szybciej ?
Obraz też będzie "większy"

E-uae probowaleś ?
[#10] Re: Gerp '23 zakończone

@Norbert, post #9

Może, to tak bardziej nagrałem sobie "for fun" na szybko. Bardziej użytkowo i lepiej wygląda na CRT poprzez Indi ECS. Tylko prędkość jeszcze nie ta. Gdyby Chipset nie był emulowany na RTG tylko "real". To by było fajnie.

Ogólnie to mam WB 3.2 + BestClassicWB + P96 z Aminet-u i partycje na FFS z WB 3.2.

E-UAE jest pod koniec. WIP4

Ogólnie to muszę zrobić SD z PS3aio. Myślę że założę sobie jakiś temat o EmuControl i po co są tam te suwaki, jaki najlepszy config.txt dla 3A+ (jak z OC Pi?) i ogólnie wrażenia, ale to kiedyś może:)

Teraz mam zacny plan:) Bo na Aminet jest DOSBoX-RTG i zastanawia mnie czy GTA1 będzie działać:)
[#11] Re: Gerp '23 zakończone

@iC-e_Jay, post #10

Najlepiej by było jak by "Ktoś" skompilował QEMU pod m68k, ale to chyba na razie nikt się nie odważy:) Wtedy poco? EmuPPC wystarczy szybka "motka" na Emu68:)OKok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem