Komentowana treść: Bugdom 1.3.3
[#1] Re: Bugdom 1.3.3
Screenshoty nie straszą Przypomina mi się gra "Croc" z PC, która miała być namiastką Mario64
O tym tytule nigdy nie słyszałem.
[#2] Re: Bugdom 1.3.3
A tak wygląda pierwszy level gry na MorphOS-ie:



P.S. Z góry przepraszam za jakość audio.

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2023 19:52:51 przez recedent
8
[#3] Re: Bugdom 1.3.3
Wiele osób uważa, że 3D z tej epoki bardzo źle się zestarzało i lepiej albo pozostać w 2D albo przeskoczyć do kolejnej epoki 3D. Może i tak ale... ja lubię takie 3D. szeroki uśmiech Może nie tak bardzo jak płaskie wektory (które uwielbiam) ale jednak lubię. Pewnie dlatego, że jest to 3D, które jeszcze w 110% ogarniam, wiem co widzę na ekranie i to wszystko od początku do końca jest do zrobienia przez jedną upartą osobę bez użycia jakichkolwiek cudzych silników. A nawet dałoby się te tekstury nieco lepiej narysować. Ale jest spoko, nawet bardzo spoko.
W wolnej chwili odpalę sobie tę produkcję, bo mam ochotę sobie chwilę poskakać, a widzę, że działa zupełnie normalnie.

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2023 20:33:43 przez MDW
3
[#4] Re: Bugdom 1.3.3
Na pierwszy rzut oka sterowanie jest trochę dziwne. Bohaterem poruszamy albo za pomocą myszki (ale nie jest to mouselook, tylko "suwamy" go do przodu albo obracamy prawo/lewo - pod przyciskami myszki mamy kopa i skok) albo klawiaturą (WSAD albo kursory - działają tak samo, tzn. jak przykładowo wciskasz LEWO to owad kroczy w lewo, a kamera po chwili ustawia się za jego plecami podczas gdy intuicyjnie oczekujesz że on się obróci w lewo, a kamera razem z nim).
1
[#5] Re: Bugdom 1.3.3

@Jacques, post #1

całkiem ładne graficznie ps2
1
[#6] Re: Bugdom 1.3.3

@Dorian3d, post #5

Gra z roku 1999, więc nawet pasuje.
[#7] Re: Bugdom 1.3.3

@recedent, post #6

Tak ps2 mam bardzo ładną grafikę jedna z silniejszych konsol z swojej świetności
[#8] Re: Bugdom 1.3.3

@recedent, post #2

Ostatnio sporo tego przeporcił BeWorld - CroMagRally, Nanosaur 2, OttoMatic, BillyFrontier...
[#9] Re: Bugdom 1.3.3

@waldiamiga, post #8

...Mighty Mike... Człowiek nie nadąży filmów kręcić.
1
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] Re: Bugdom 1.3.3
Wreszcie odpaliłem to sobie na moim PowerBooku. Trochę pochodziłem i stwierdzam, że to jest nawet zabawne. No i działa idealnie płynnie. Kiedyś będę musiał obczaić o co w tej grze chodzi. :)
[#17] Re: Bugdom 1.3.3

@MDW, post #16

Chyba chodzi o to, żeby przejść do kolejnego levelu nie dając się zabić, a po drodze uratować biedronki z klatek (to chyba opcjonalne).
Zwinięty w kulkę możesz atakować "samym sobą", a niezwinięty - walić z piąchy (przy czym zdolność "zwinięcia" Ci się kończy a zregenerować ją można - o ile dobrze pamiętam - znajdźkami albo wodą z kranu). Każdy przeciwnik ma unikalne cechy i w nieco inny sposób trzeba sobie z nim radzić (albo unikać).
1
[#18] Re: Bugdom 1.3.3

@recedent, post #17

Krótko, treściwie i już chyba wszystko wiem. szeroki uśmiech Dzięki. Turlanie się odkryłem i nawet mi się podoba.
Gdy się odkopię z innych zadań to chyba spróbuję pograć.
[#19] Re: Bugdom 1.3.3
Dostępna jest wersja 1.3.4 z poprawkami płynności.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem