Komentowana treść: Otto Matic 4.0.1
[#1] Re: Otto Matic 4.0.1
Pierwszy lewel potrafi wciągnąć, ale im dalej w las tym poziom trudności potrafi zniechęcać.
1
[#2] Re: Otto Matic 4.0.1

@MUFA-amigaone-pl, post #1

Z jakiego powodu zniechęcić? Za łatwa czy za trudna?

No bo różnie to ludzie mówią… Ja się spotkałem z ludźmi, którzy porzucali grę, bo była za łatwa, kolejne poziomy nie stanowiły wyzwania.
Ja należę raczej do obozu przeciwnego i gra mnie odrzuca gdy jest za trudna. A właściwie to nawet gdy poziom trudności jest średni czy łatwy. Ja wymagam poziomu bardzo łatwego. Gra musi się niemal sama przechodzić żeby mi się chciało grać. Taki ze mnie „hardcorowy” gracz.
2
[#3] Re: Otto Matic 4.0.1

@MDW, post #2

No cóż gra jest jak na moje możliwości 48-letniego "dziadka", jednak za trudna. W drugim poziomie podczepiasz się pod ogon szalenie pędzącego węża wodnego, który manewruje między kryształowymi skałami, a najmniejszy błąd kostuje utratę życia. Ja jestem z tych co zniechęca gra zbyt trudna, ale i zbyt łatwa również zniechęca w takim samym stopniu (przykładem Voxelnoid, który aktualnie jest "tytułem miesiąca" na amigans.net). Zdecydowanie preferuję zbalanosowany poziom trudności. Dziś człowiek nie ma tyle czasu co w 1993 gdzie mógł poświęcić i 10 godzin dziennie na doskonalenie własnego giercmańskiego kunsztu, by bez najmniejszego błędu przechodzić od strzała nawet najbardziej wymagające tytuły.
1
[#4] Re: Otto Matic 4.0.1
Na stronie www są screenshoty w tym: 3D.

Jeśli gra potrafi działać w trybie 3D na okularach anaglifowych, to to jest rewelacja OK
[#5] Re: Otto Matic 4.0.1

@MUFA-amigaone-pl, post #1

Bardziej niż Doom3? :P
[#6] Re: Otto Matic 4.0.1

@karolb, post #5

Doom 3 jest o tyle łatwy że w dowolnym momencie możesz zapisać stan gry. W przypadku tytułu opisywanego w tym newsie takiej możliwości nie ma.
[#7] Re: Otto Matic 4.0.1
Spodziewałem się casuala a dostałem grę na "kwasie" ze średnim poziomem trudności, idealna jak na mój gust, dzięki za tę rekomendacje.

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2023 21:27:17 przez Amcio
[#8] Re: Otto Matic 4.0.1
Witam. Gdzie można pobrać obie najnowsze biblioteki?
biblioteki TinyGL 53.7 oraz SDL 2.26.2, bo szukam i znaleźć nie potrafię.

Już znalazłem.

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2023 09:21:30 przez gilban
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem