Komentowana treść: Grupa "Amiga" na LinkedIn
[#1] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn
Brak czasu, to jest modelowa wymówka niemal każdego amigowca. Założyciel grupy nie ma czasu pisac newsów, więc raz na kwartał raczy swoich czytelników zbiorczą porcią SMSów. Miał jednak czas by założyć konto na Twitterze "Czerwone Gdakanie", co z założenia miało chyba sugerować wpisy na temat AmigaOS 4. Takowe wpisy są... ze dwa rocznie, no bo brak czasu, co ciekawe jednak na tym samym kanale jest ze sto wpisow o gierkach na Nintendo i innych pierdólkach. Brak czasu nie przeszkadza w zakładaniu kolejnych chatów, grup dyskusyjnych itp.
Napisze tylko tyle że gdyby ci wszyscy ludzie, kţórzy spędzają godziny na bezproduktywnej gadaninie o d. Maryny, choć 5% znaków wypisywanych na grupach i chatach przeznaczyli na pisanie artkow i newsów, to amiportale by kwitły.
6
[#2] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@MUFA-amigaone-pl, post #1

Przypomnę tylko, że od parunastu lat na LinkedIn występuje grupa AMIGASCENE, która ma już grubo ponad 1000 członków:

link
1
[#3] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@_DiskDoctor_, post #2

celem jest zebranie byłych i obecnych użytkowników Amigi pracujących w polskich i zagranicznych firmach


Wszyscy byli i obecni użytkownicy Amigi pracują w polskich i zagranicznych firmach...
1
[#4] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn
Wbiłem, zobaczymy...
[#5] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@_DiskDoctor_, post #3

nie całkiem, bo są jeszcze bezrobotni i poszukujący pracy. I ta grupa ich dyskryminuje. buuu! Co zostawia pole dla kolejnej grupy. pomysł
4
[#6] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn
Czym linkedin różni się od discorda, irca, fb na których podobne grupy istnieją?
2
[#7] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn
Od takich piardów jest tiktok i facebook.
[#8] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@amikoksu, post #6

LinkedIn to social gdzie Twoim profilem jest CV.

Facebook to social gdzie Twoim profilem sa focie babelkow, milusinskich oraz z zagranicznych wyjazdow.

Inny target.
2
[#9] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@_DiskDoctor_, post #8

focie babelkow, milusinskich oraz z zagranicznych wyjazdow

Wycieram oplutą ze śmiechu klawiaturę. szeroki uśmiech Doskonała definicja Facebooka.

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2023 17:14:46 przez MDW
3
[#10] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@MDW, post #9

Doskonała definicja Facebooka.

Moja jest taka:
"Facebook to miejsce dla mentalnych ekshibicjonistow lub osob bez wlasnego zycia chcacych zyc cudzym".
2
[#11] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@_DiskDoctor_, post #8

dodać należy, że fejzbok przez lata wyewoluował, przechodząc długą drogę od portalu społecznościowego dla gimbazy do siedliska babć życzących wszystkim pod reklamami "Kuchni Staropolskiej" smacznej kawusi i okraszających każdy swój komentarz polukrowanym gifem tudzież animowanym emoji w rozmiarze XXL.



Fejzbok stanowi także ostatnią fazę w cyklu życia mema, gdzie zaczynają posługiwać się nim Twoi rodzice.



ale nie lękajcie się! Bo oto Marek Cukierburger właśnie zapowiedział, że dość tej swawoli i od zaniedługo będzie pobierany haracz, wzorem tłitera. https://www.money.pl/gospodarka/facebook-nie-bedzie-juz-calkiem-darmowy-mark-zuckerberg-przedstawil-cennik-6868612240800384a.html
Exodus za 3...2...1...

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2023 20:11:00 przez snajper
[#12] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@snajper, post #11

Wszystkie te grupy teoretykow z fociami to sa tylko nowoczesne puszki dla sardynek, w ktorym te smierdzace juz sardynki (od nadmiernego lezenia) moga kisic sie dalej we wlasnym sosie rybnym ok, racja
[#13] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@_DiskDoctor_, post #3

A emeryci, renciści czy freelancerzy? szeroki uśmiech
[#14] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@luk, post #13

To tylko Atari szeroki uśmiech
[#15] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn
Nonsens. Są fora, irce, impy, discordy, fejsy, środowisko na paręset osób, a ten jeszcze na linkedinie zakłada
1
[#16] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@mccnex, post #15

No w sumie, to LinkedIn nie nadaje się za bardzo do grup hobbystycznych...
[#17] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@_DiskDoctor_, post #8

LinkedIn to social gdzie Twoim profilem jest CV.

Facebook to social gdzie Twoim profilem sa focie babelkow, milusinskich oraz z zagranicznych wyjazdow.

Czyli nie dla mnie.
[#18] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@amikoksu, post #17

Bez przesady.

Konto na LI można mieć.

No chyba że się pracy nigdy nie szuka.
1
[#19] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@mccnex, post #15

Wg Ciebie nonsens? To co powiesz na to, (napisze wg kolejnosci jaka pamietam):
- byl IRC
- pozniej CHAT, ale po co jak byl IRC
- nastepny GG, Tlen, ICQ, Miranda - ale po co jak byl juz IRC i CHAT
- grupy dyskusyjne i fora. Po co, ja kbylo to co powyzej.
- doszly Faceboki i Naszeklasy - to co wyzej juz nie wystarczalo pewnie
- watsapy, mesengery, twitery, tiktoki
- mam jeszcze wynieniac?

To jest dopiero nonsens. Wiec jak dojdzie jeszcze cos to juz nikogo nie powinno dziwic.
1
[#20] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@Phibrizzo, post #19

Im więcej już jest, tym mniej sensu dla kolejnej opcji
Jak dla mnie akurat grupy tematyczne na FB są jego sporą zaletą i idealnie się do takiego celu nadaje: prosto, szybko i przyjemnie.



Ostatnia aktualizacja: 24.02.2023 17:12:45 przez Jacques
[#21] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@Phibrizzo, post #19

No właśnie dlatego nonsens szeroki uśmiech

Swego czasu stwierdziłem, że wystarczy mi PPA, czasem discord, do prywaty whatsapp i signal, resztę mam w ...

Szkoda czasu i pamięci w telefonie.
1
[#22] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@_DiskDoctor_, post #18

No chyba że się pracy nigdy nie szuka.

W czasach gdy szukałem, to chodziłem po firmach. Poza tym im mniej mnie w internecie, tym lepiej. Ale to chyba tylko ja tak mam hihi.
2
[#23] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@amikoksu, post #22

Też kiedyś z buta przeszedłem się po 50. siedzibach firm.

Ale to było w 2002 r.

Teraz jest inaczej.

Face it.
[#24] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@_DiskDoctor_, post #23

Jest inaczej, ale nie zero jedynkowo.
[#25] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@amikoksu, post #24

Nikt nie twierdzi, że coś jest zerojedynkowe, w rzeczywistości.
[#26] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@snajper, post #11

Exodus za 3...2...1...

Nie mogę się doczekać.
[#27] Re: Grupa "Amiga" na LinkedIn

@QkiZ, post #26

A ja się tym w ogóle nie interesuję z kolei.

Tylko: gdzie te biedne duszyczki sobie pójdą?? Książkę przeczytają wreszcie, czy co??
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem