Komentowana treść: Ambermoon Advanced 1.03
[#1] Re: Ambermoon Advanced 1.03
Orginalny Ambermoon to Ładna atarowska gra. Grafika Erika simona ( ES ) jest wspaniała. Thalion który wydał jeszcze pare innych zajebistych gier ( Wings of Death, Leavin Teramis, Lethal Xcess) składał sie z ludzi z demosceny atari ST. Piękne czasy

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2023 16:14:18 przez Greczkin
[#2] Re: Ambermoon Advanced 1.03

@Greczkin, post #1

Orginalny Ambermoon to Ładna atarowska gra.


Która paradoksalnie już na samo Atari nie wyszła.

https://www.gamesthatwerent.com/2022/03/ambermoon/

"According to Alex’s page on Ambermoon, the ST version was apparently started before any other format, though due to the demise of Atari, the ST version was put on hold and just the Amiga version completed after the PC version was scrapped."

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2023 19:20:48 przez kempy
[#3] Re: Ambermoon Advanced 1.03
fajnie
jeden z lepszych amigowych erpegów
[#4] Re: Ambermoon Advanced 1.03
Podziwiam ludzi którym chce się poprawiać stare gry i tworzyć dla nich nową zawartość OK to jak drugie życie, dobry powód aby zagrać ponownie albo spróbować gry na którą nigdy nie było czasu.
2
[#5] Re: Ambermoon Advanced 1.03

@Gżegżółka, post #4

Ja kiedyś liczyłem na to, że uda się zremastetować najlepsze gry z Amigi 68k i przenieść na karty graficzne (grafika w 640x480/ 800x600) i kod na PPC.
2
[#6] Re: Ambermoon Advanced 1.03

@Greczkin, post #1

bezposrednio na amige nie da sie sciagnac

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2023 01:42:48 przez Jacol
[#7] Re: Ambermoon Advanced 1.03

@Jacol, post #6

4
[#8] Re: Ambermoon Advanced 1.03
O ja, uwielbiałem Ambermoon. Wspaniały RPG.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem