Komentowana treść: Ring Around The World
[#1] Re: Ring Around The World
"Dostępna jest do pobrania za darmo, choć autor zachęca do udzielenia wsparcia komukolwiek, kto jest ofiarą jakiejkolwiek przemocy."


O kurde nie wiedzialem , ze to gra robiona w szlachetnym celu ratowania swiata i pomagania ofiarom przemocy seksualnej ale czy nie mozna po prostu, zrobic tak zwyczajnie, dobra gre na Amige dla graczy ?
he he
[#2] Re: Ring Around The World
"REQUIREMENTS

MINIMUM: Amiga computer, 1 MB of CHIP RAM, PAL computer and display, stereo loudspeakers, mouse, Kickstart 1.3"

cóż za marginalizacja posiadaczy głośników mono... Gardzę takimi grami i ogłaszam bojkot.
3
[#3] Re: Ring Around The World

@snajper, post #2

Tam głośniki. A co mają powiedzieć ludzie z 512Kb Chipu ??? ;) Gry prawem a nie przywilejem !!!!11
2
[#4] Re: Ring Around The World

@twardy, post #3

A co z posiadaczami Amigi 1000 , dlaczego oni nie maja prawa zagrac w te wspaniala produkcje !??

Rasisci , fasisci, nasisci.... itd.. itp.. !!!
[#5] Re: Ring Around The World

@selur, post #4

i mosiści!
[#6] Re: Ring Around The World
Plaża, szum fal i aż się prosi o zrobienie animacji tych fal na tak zwanym przewijaniu palety. Banalnie proste, a jednocześnie efektowne i prawie zerowym kosztem można ożywić nieco ekran.

No dobra… wiem, że ten prosty efekt zjada trochę (jakże cennych na OCS/ECS) kolorów. Ale gdyby to jakoś sprytnie wykombinować to może w głębi lądu, gdzie plaża nie jest już widoczna, dałoby się jakoś te kolory ”odzyskać” i wykorzystać.

Ciekawy jestem jak ta produkcja ma się od strony grywalności. Mógłby ktoś szybko dojść do końca i opisać jednym zdaniem wrażenia?
1
[#7] Re: Ring Around The World

@MDW, post #6

Obawiam sie, ze przy palecie 16 kolorow w tej grze (na moje oko ) nijak nie da rady zrobic colorcyclingu... OCS to nie AGA
[#8] Re: Ring Around The World
O kurde pany... a co to tu sie stanelo ?
w 18:10 AMOS sie pokazal czy jak... takiego glitcha, to jeszcze nie widzialem





Ostatnia aktualizacja: 08.03.2023 00:25:10 przez selur
2
[#9] Re: Ring Around The World

@selur, post #8

Przecież to część gry a nie glitch.

Gra wygląda ciekawie tylko słabe komentarze pod newsem :D
5
[#10] Re: Ring Around The World

@juen, post #9

Aha to takie buty !!
ale dziwnie to troche wyglada, koles sie budzi na plazy a tu bezludna zaludniona wyspa i nagle wyskakuje okienko z AMOSem
[#11] Re: Ring Around The World
Całkiem przyjemnie się gra i w końcu coś innego :) irytuje mnie tylko nadmierna prędkość przemieszczania się postaci.
2
[#12] Re: Ring Around The World

@juen, post #9

Ta, przyznam, że wygląda ciekawie, ale chyba nie w mokm guście. W każdym razie oprawa spoko.
[#13] Re: Ring Around The World

@twardy, post #12

Ladne sa te graficzki statyczne i ekran tytulowy OK
za to sama grafika w grze niestety.. buuu!

czyli mamy 50:50 czyli 1/1=1 czyli ostateczna ocena 1/10
[#14] Re: Ring Around The World

@selur, post #10

To może zagraj i nam powiesz, a najlepiej napisz recenzję zamiast oceniasz grę po filmiku. Bo na razie to nakręcasz spiralę.
[#15] Re: Ring Around The World

@mailman, post #14

No ok to przestaje komentowac ale gra mi sie osobiscie nie podoba i grac nie bede.
[#16] Re: Ring Around The World

@selur, post #7

Obawiam sie, ze przy palecie 16 kolorow w tej grze (na moje oko ) nijak nie da rady zrobic colorcyclingu... OCS to nie AGA

Jeżeli użyto 16 kolorów to suuuuper. Zostaje jeszcze 16, które można stracić na przewijanie.
1
[#17] Re: Ring Around The World

@MDW, post #16

Naprawdę chciałem w to pograć, ale to poruszanie się i interfejs są tragiczne.
4
[#18] Re: Ring Around The World
Dostępna jest wersja 1.1.
[#19] Re: Ring Around The World
Historia powstania gry

[#20] Re: Ring Around The World

@mailman, post #19

bardzo dziwne ale wersja beta byla na moje oko duzo lepsza niz ta ostateczna wersja gry...

ja rozumiem, ze chodzila troche wolno ale czy ktos sie mocno spieszy grajac w przygodowke ???
Dla mnie, to ewolucja w stylu siekierka -> kijek
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem