Komentowana treść: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!
[#1] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!
Nie za wczesnie ten PrimaAprilis ?
4
[#2] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@Kwiatki, post #1

Poprawione
2
[#3] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@Kwiatki, post #1

Jest skrin to musi być prawda, a nie jakiś tam prima aprililis. Nawet źródło jest "Na zachodnich forach amigowych". Nie chcesz to nie wież.
3
[#4] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!
Chyba w dobie kryzysu nie śmieszą mnie wszelkie żarty prima aprilisowe. Tym bardziej takie wrzutki dotyczęce naszego hobby. Nie jesteśmy za starzy na to? To moje zdanie, ale wy bawcie się świetnie. W dobie szybkich emulowanych motorolek, pokusiłbym się o przepisanie MorphOS-a, AmigaOS 4.x na nie i może wtedy ktoś by się na nie jeszcze skusił. Wiadomo, że nie dałoby się wszystkiego przepisać, pewnie wolniej by to chodziło niż na PPC, ale taka specyficzna reklama może by chwyciła.
2
[#5] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@KM_Ender, post #4

W dobie szybkich emulowanych motorolek, pokusiłbym się o przepisanie MorphOS-a, AmigaOS 4.x na nie i może wtedy ktoś by się na nie jeszcze skusił.


To jest jeszcze większy prima aprilis. I też nie na miejscu xD.
2
[#6] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@karolb, post #5

A ty myślisz, że to co dostałeś w 3.2 to skąd się wzięło?
1
[#7] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!
Pamiętam mydlenie oczu screenem z OS 3.5 w Magazynie Amiga. Kojarzy ktoś ?
[#8] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!
Bardzo udany żart Prima Aprilisowy. Nabrałem się w pierwszej chwili!
3
[#9] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@Hexmage960, post #8

Ja też, zapomniałem, że dzisiaj pierwszy kwietnia ;) Ale biorąc pod uwagę dość małe zmiany między poprzednimi wersjami to takie 3.3 to byłaby bomba atomowa ;)

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2023 09:15:54 przez abcdef
2
[#10] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@Hubez, post #7

W MA 4/96 zapowiedziano Windowsa na Amigę:





4
[#11] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@abcdef, post #9

to byłaby bomba atomowa ;)

I być może u niektórych kryzys wieku starczego przebiegałby łagodniej.
2
[#12] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@KM_Ender, post #6

Mój ostatni AOS to 3.1, więc nic nie dostałem ;).

A wracając do pomysłu przepisania MorphOSa 3.x i AmigaOS 4.x na 68k, to proponuję przepisać je od razu na C64. Wtedy może jeszcze więcej osób się zainteresuje dzięki temu ok, racja
3
[#13] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@vojo, post #10

To na serio ?
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@karolb, post #12

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Po pierwsze szybkie emulowane Motorole (nie zaprzeczysz, że jest szybciej niż normalne procki Motoroli), po drugie nie wszystko da się przenieść (pewne rzeczy mogłyby uczynić używanie Amigi 68k z GFX przyjemniejszym), a po trzecie to po to, by zainteresować tych, którzy kochają motorolę i Amigę 68k (klasyczną z chipsetami) i z kartą grafiki. Nie próbuj być złośliwy, bo CI nie wychodzi. Wesołych Świąt kolego z forum.OK

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2023 11:40:04 przez KM_Ender
[#16] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@KM_Ender, post #15

Przecież jak będzie bardzo szybki 68k to sobie ktoś MorphOSa uruchomi na qemu wersja dla 68k.
Widziałem jakiś filmiki z qemu z arma makowego z OS4 - było nad wyraz używalne

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2023 13:18:46 przez michal_zukowski
1
[#17] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!
Nasmutniejsze w najśmiesznieszym jest to, że tak naprawdę Amigaos3.3 powinien takie cechy posiadać.
10
[#18] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!
a na co komu takie bajery :)
1
[#19] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@ritzu, post #18

użytkownikom macOS, bo się nie mogą połapać w strukturze plików AmigaOS ;)
1
[#20] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@KM_Ender, post #15

Nie próbuj być złośliwy, bo CI nie wychodzi.


Broń Panie Szatanie żebym był. Po prostu to nie ma sensu. Systemy amigowe NG idą do przodu, na miarę swoich możliwości, i sprzętu na których działają. I z tego drugiego powodu, nie ma sensu przepisywać ich na sprzęt, który ekhm, nawet nie jest w stanie dogonić PPC, swoimi biednymi 68k.

To nie jest złośliwość, tylko kubeł zimnej wody, na głowę, osoby którą lubię.
1
[#21] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #19

Ta, i dlatego wszyscy używają Filemastera a Workbench służy jedynie do wyświetlania tapety i przesuwania ikonek
2
[#22] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!
@_arti Nie pij już więcej. Ktoś sobie pewnie wczoraj jaja zrobił, a ty powtarzasz.
[#23] Re: Przecieki ws. systemu AmigaOS 3.3!

@Cedrat, post #22

Może _arti zna Ryszarda Wiśniowskiego?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem