Komentowana treść: Amiga Friendship #3
[#1] Re: Amiga Friendship #3
Super, że kontynuujecie super robotę, numer zapowiada się smakowicie.szeroki uśmiech
3
[#2] Re: Amiga Friendship #3
Szanuję treść, formę i inicjatywę. Chętnie jutro wciągnę trzeci numer. OK
3
[#3] Re: Amiga Friendship #3
Jutro się zabiorę za czytanie. Bardzo dziękuję za ten numer i czekam na następny.
3
[#4] Re: Amiga Friendship #3
Brawo OK Biorę się za czytanie szeroki uśmiech
2
[#5] Re: Amiga Friendship #3
Wsparte. Oczywiście zacząłem od historii polskiej demosceny. Świetna robota Jazzcat. Z tego musi być jakiś album w przyszłości. No i brakuje mi wersji ADF, która robiła fajny klimat.
2
[#6] Re: Amiga Friendship #3
Super, zaraz czytam :)
1
[#7] Re: Amiga Friendship #3
A czy redakcja planuje edycję EPUB?
1
[#8] Re: Amiga Friendship #3

@exolon, post #5

Wsparte. Oczywiście zacząłem od historii polskiej demosceny. Świetna robota Jazzcat. Z tego musi być jakiś album w przyszłości. No i brakuje mi wersji ADF, która robiła fajny klimat.

Dzięki. Co do artykułu Jazzcata to żyję nadzieją, że kiedyś te wszystkie części amisceny posłużą jako materiał do stworzenia zajefajnej książki o polskiej demoscenie .

Co do dodatkowych wersji magazynu (diskmag i ebook) to ich tworzenie jest bardzo czasochłonne. Poza tym do ostatniej chwili nanosimy wiele poprawek wynikających z korekty. Trzeba by było te wszystkie poprawki nanosić również na wersję AmigaGuide i eBook. Idzie się pochlastać . Na pocieszenie zdradzę tylko, że być może pojawi się wersja eBook, ale w późniejszym terminie .

Póki co dziękuję wszystkim za wsparcie i dobre słowo. Jak możecie to udostępniajcie info o magazynie swoim znajomym w sieciach społecznościowych (jeśli korzystacie). Tutaj jest post na fb post na Facebook
3
[#9] Re: Amiga Friendship #3

@MarX, post #8

Co do artykułu Jazzcata to żyję nadzieją, że kiedyś te wszystkie części amisceny posłużą jako materiał do stworzenia zajefajnej książki o polskiej demoscenie .


Oj to by była pierwsza współczesna książka traktująca o Amidze którą bym kupił w wersji papierowej... A potem bym zbierał do niej autografy autora i osobistości które on tam opisuje ... taki bym miał Sw. Grall.
3
[#10] Re: Amiga Friendship #3
Gdy tylko zobaczyłem miniaturkę zdjęcia na okładce to od razu, w pierwszej milisekundzie wiedziałem kto jest autorem. Bardzo fajne i klimatyczne. OK No i bardzo spójne ze stylem innych zdjęć Slayera.
Z tego co czytałem w poście na Facebooku pomysł był żeby takie żeby oddać styl okładek z epoki. No i faktycznie udało się to świetnie. Właśnie takie było moje pierwsze skojarzenie. Do tamtego klimatu nie pasuje mi tylko jakość zdjęcia. szeroki uśmiech No ale trudno oczekiwać żeby zdjęcie czy okładka były kiepskiej jakości.
5
[#11] Re: Amiga Friendship #3

@nicos, post #1

Poszło i też będę czytał .
2
[#12] Re: Amiga Friendship #3

@MDW, post #10

Mdw: Dzięki! Zawsze mi miło, gdy ktoś ze sceny/Amigi kojarzy (i do tego pozytywnie) nie tylko moje pixele, ale również moje zdjęcia.

A gazeta rewelka - szacun i prospekt dla autorów - tak trzymać.


Ostatnia aktualizacja: 06.04.2023 00:34:15 przez slay
5
[#13] Re: Amiga Friendship #3
a jest szansa na wydanie papierowe ?.
1
[#14] Re: Amiga Friendship #3

@SzaryWilk, post #13

a jest szansa na wydanie papierowe ?.

Tak jak w przypadku 1 i 2 numeru postaram się wydrukować 50 sztuk magazynu. Tak jak zawsze, będę je miał na imprezach amigowych na których się pojawię. Uprzedzając pytanie - nie wysyłam

Najbliższa impreza - AmiParty w Chełmie.

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2023 14:42:36 przez MarX
1
[#15] Re: Amiga Friendship #3
Wsiorbałem jak gorący rosół. Pychotka.
2
[#16] Re: Amiga Friendship #3
Jak zwykle super robota. Czyta się to zdecydowanie najlepiej, że wszystkich pism, które dotychczas miałem - szczególnie pod względem dobranych tematów. Oby starczyło pary na kontynuację tego wydawnictwa.OK
2
[#17] Re: Amiga Friendship #3
Hej, a dlaczego nie ma papierowego wydania dla zwykłych wspierających?

Przyznam, że zapomniałem nabyć numer #3, ale zrobię to w najbliższym czasie, czyli w połowie maja.
[#18] Re: Amiga Friendship #3

@Hexmage960, post #17

Lepiej te pieniądze przekazać dla Sirleo niż dla drukarni :)
5
[#19] Re: Amiga Friendship #3

@juen, post #18

Nie przesadzajmy. Ja osobiście mógłbym dopłacić za wersję drukowaną, tak żeby kolega SirLEO otrzymał całą kwotę Netto.

Otrzymałem dwa pierwsze drukowane numery od kolegi MarXa i jestem bardzo zadowolony. Kolega MarX napisał, że dystrybuuje teraz tylko na zlotach.
[#20] Re: Amiga Friendship #3
kompletnie przegapilem. bedzie co nadrabiac wieczorem
1
[#21] Re: Amiga Friendship #3

@Hexmage960, post #19

Otrzymałem dwa pierwsze drukowane numery od kolegi MarXa i jestem bardzo zadowolony. Kolega MarX napisał, że dystrybuuje teraz tylko na zlotach.

Dostałeś tylko dlatego, że bardzo prosiłeś i akurat wybierałem się na pocztę . Dystrybucja papierowego wydania odbywała się zawsze na zlotach. I żeby była pełna jasność, papierowe wydanie jest innym bytem niż wersja cyfrowa. To nie jest tak, że ktoś wpłaci 20 zł na SirLEO i przyjdzie do mnie po pismo (no chyba, że wpłacił 50 zł lub więcej ). Drukuję na własny koszt i jest to moja osobista cegiełka dla SirLEO. Dlatego wydanie papierowe "kosztuje" minimum 30 zł.

Hej, a dlaczego nie ma papierowego wydania dla zwykłych wspierających?

Bo jest to prosta droga do katastrofy (pamiętasz aferę z AZ ?). Po pierwsze to są koszty i to nie małe. Papier jest bardzo drogi, poza tym ja nie mam "znajomej" drukarni. Drukuje i tak ze sporą zniżką w porównaniu do ceny rynkowej (szef drukarni rozumie jaki jest profil i cel pisma). Ale przypuśćmy, że wtopiłem trochę pieniędzy w wydruk. Co teraz? Mam godzinami wkładać magazyny do kopert, adresować i wysyłać ? A co jeśli jakaś przesyłka się zagubi? Co jeśli mi się coś stanie (podupadnę na zdrowiu, albo coś)? Wtedy będzie wielka afera, że oto kolejny amigowy oszukaniec itd. Brrr... naprawdę nie mam chęci wchodzić na tak grząski grunt. Tak więc jeśli masz ochotę poczytać AF na papierze to zapraszam na najbliższe AmiParty. Jeśli nie możesz przyjechać, to porozmawiaj z kimś znajomym który się na imprezie pojawi i będzie mógł dla Ciebie wziąć pismo. Naprawdę, wolę całą parę władować w artykuły i pismo, a nie w bujanie się z wysyłkami i topienie pieniędzy w makulaturę.

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2023 18:24:44 przez MarX

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2023 18:25:06 przez MarX
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem