Komentowana treść: Ultimate Expansion Board dla V4 Standalone już dostępne
[#31] Re: Ultimate Expansion Board dla V4 Standalone już dostępne

@Don_Adan, post #30

Robi sie ciekawie, dla wielbicieli sprzetowego 3D i GL.

link
2
[#32] Re: Ultimate Expansion Board dla V4 Standalone już dostępne

@Don_Adan, post #31

Robi sie ciekawie, dla wielbicieli sprzetowego 3D i GL.

Nooo niech działają... Jeżeli ten GL osiągnie poziom 2000 roku, prędkość będzie przynajmniej słabego G3 z Voodoo4 to może coś z tego będzie.
[#33] Re: Ultimate Expansion Board dla V4 Standalone już dostępne

@MDW, post #32

Nie osiągnie, nie ma G3 100mhz.
2
[#34] Re: Ultimate Expansion Board dla V4 Standalone już dostępne

@michal_zukowski, post #33

nie ma G3 1000mhz.


Teraz dobrze.
1
[#35] Re: Ultimate Expansion Board dla V4 Standalone już dostępne

@michal_zukowski, post #33

Ja mam oczywiście filtr na ami-informacje podawane w czasie przyszłym. W moim wieku czasu przyszłego już się nie używa. Interesuje mnie tylko to co jest tu i teraz.

Z jednej strony biję brawo jeżeli ktoś coś takiego robi. Ale z drugiej strony kręcę głową z politowaniem, bo trudno mi już zliczyć ile razy ten krok był przerabiany w ami-historii wszystkich ami-odgałęzień. Nagle czuję się jak w końcówce lat 90 XX wieku. Ktoś coś zaczyna w 2023 roku i podaje to jako coś wyjątkowego, a to wszystko w dokładnie taki sam sposób było przerabiane (i dociągnięte do szczęśliwego końca) przez ostatnie 25 lat min. kilka razy. Kiedyś liczyłem ile było implementacji OpenGL w amigowym świecie. I wyszło mi chyba 7. szeroki uśmiech
1
[#36] Re: Ultimate Expansion Board dla V4 Standalone już dostępne

@recedent, post #34

nie, chciałem dostosować się do prędkości Vampire i taki G3 100mhz to byłaby prędkość Vampira.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem