Komentarze do artykułu: Boxx

[#1] Re: Boxx
Kiedyś, obejrzałem kilka screenów z pierwszego Boxx. W oczy rzuciła mi się kolorowa grafika. Pomyślałem, że to bez sensu żeby sobie tym głowę zawracać. Ale jak pojawiła się druga część, zauważyłem sporo pozytywnych komentarzy. Spróbowałem. Grafika kłuła w oczy, ale gra była wciągająca. Prosta, ale grywalna. W głowie pojawiła mi się myśl, że tej grze trochę przeszkadza nieogarnięta grafika.
Cieszę się, że moje "3 grosze" zostały docenione OK bo to naprawdę dobra praca Lemming880.
1
[#2] Re: Boxx

@Koyot1222, post #1

Rzeczywiście kolorystyka rodem z CGA była paskudna w pierwszych częściach
Na szczęście Twoje "3 grosze" spowodowały, że w końcu gra zachęca screenami a nie odstrasza OK
[#3] Re: Boxx

@BULI, post #2

Mi ta kolorystyka kojarzy się bardziej z ZX Spectrum albo Telegazetą.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem