Komentowana treść: Apollo Core GOLD 2.17
[#1] Re: Apollo Core GOLD 2.17
Coś ktoś już coś? :D
[#2] Re: Apollo Core GOLD 2.17

@juen, post #1

Wysyłałem parę razy info do releca zeby Guniowi wysłali moj numer seryjny do Gunia tez pisałem, ale w końcu nie wiem bo nie mam potwierdzenia, więc jak zrobię update to będę miał obraz beż kolorów jeśli mój nr seryjny nie jest wpisany do core..
1
[#3] Re: Apollo Core GOLD 2.17
Czy ktoś przypadkiem może posiada poprzedni CORE do V2-1200 ? Apollo Core GOLD 2.16? Albo jestem ślepy, ale nigdzie na stronie Apollo nie mogę znaleźć. Help me please!
[#4] Re: Apollo Core GOLD 2.17

@Renton, post #3

masz, nawet cały alfabet : www.apollo-core.com/downloads/
[#5] Re: Apollo Core GOLD 2.17

@snajper, post #4

Pięknie dziękuję. Muszę sobie zapisać ten adres.
[#6] Re: Apollo Core GOLD 2.17

@mateusz_s, post #2

Jestem zaskoczony, ze osoby pracujace nad tym projektem tak traktuja swoich klientow.
Az dziwne ze nikt zrobil crack'a tego firmware i byloby po problemie. :)
[#7] Re: Apollo Core GOLD 2.17
Tam udostępnił od razu. G udostępnił, do 1200 było, potem pojawiło się do v2 500 a do v2 600 do tej pory nie widzę do zassania.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem