Komentowana treść: Amiga Future 163
[#1] Re: Amiga Future 163
Info dla zainteresowanych.

Z okazji 25-lecia Amiga Future i imprezy Amiga38 zostanie wypuszczony numer specjalny czasopisma poświęcony programistom. Chętni programiści mogą wysyłać swój artykuł o długości max. 2 tysięcy znaków w języku angielskim (oraz wersję w języku niemieckim, ale wydawca pomaga w tłumaczeniu).

Zgłoszenia wysyłamy do 1 sierpnia.

Szczegóły są tutaj: https://25.amigafuture.de/

Ja wysłałem wczoraj swój tekst. Napisałem pokrótce swoją historię i obecne starania.

No to jak koledzy, Teh KaiN, może zamieścisz info o ACE? Tukinem, może napiszesz o swoich dokonaniach w dziedzinie pisania gier (AMOS, Blitz Basic)?

Tekst zostanie zamieszczony w piśmie, albo na stronie internetowej wydawcy albo na Cover CD. Losowana jest też prenumerata pisma wśród uczestników.

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2023 07:23:31 przez Hexmage960
[#2] Re: Amiga Future 163

@Hexmage960, post #1

A Ty nie dość, że nie czytasz wiadomości na portalu, to nawet nie czytasz maili

https://www.ppa.pl/aktualnosci/specjalny-numer-amiga-future-na-amiga38.html
1
[#3] Re: Amiga Future 163

@mailman, post #2

Faktycznie, zupełnie przeoczyłem tę wiadomość. Może dlatego, że w dniach 20-30 czerwca miałem sesję egzaminacyjną na studiach.

Dobrze, że dowiedziałem się o tym wydarzeniu przed terminem i zdążyłem wysłać.

Co do maili, to dokładnie nie rozumiem. Czytam maile ze swojej skrzynki.

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2023 10:20:32 przez Hexmage960
[#4] Re: Amiga Future 163

@Hexmage960, post #3

Co do maili, to dokładnie nie rozumiem. Czytam maile ze swojej skrzynki.


To mojego z wczoraj chyba nie czytałeś szeroki uśmiech
[#5] Re: Amiga Future 163

@mailman, post #4

Sprawdziłem właśnie tamtą skrzynkę i wiadomość od Ciebie jest. Dzięki.

Tak się składa, że tamtej skrzynki nie używam. Moja aktywna to robert.szacki(at)gmail(dot)com i tu proszę przysyłać wiadomości.

Niestety nie mogę zmienić adresu e-mail w danych kontaktowych, bo ten adres jest powiązany z jakimś kontem. Jeśli dałoby się to uregulować w bazie danych, byłbym wdzięczny, ale nie jest to konieczne.

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2023 12:54:21 przez Hexmage960
1
[#6] Re: Amiga Future 163

@Hexmage960, post #5

W profilu możesz zmienić swój adres mailowy samodzielnie.
1
[#7] Re: Amiga Future 163

@Hexmage960, post #5

A jaki problem podpisać do konta gmail dodatkowy adres mailowy.
Będziesz miał w jednym miejscu oba adresy i już nie ominie cię żaden mail.
1
[#8] Re: Amiga Future 163

@Norbert, post #7

Tak, mam od teraz oba adresy w jednym miejscu.

@Mailman

Nie chcę już zawracać głowy, ale nie mogę ustawić w profilu mojego bieżącego adresu, bo wyświetla mi taki komunikat "A record matching (tu mój adres e-mail) was found". Dlatego poprosiłem o zmianę.

Ale to już przenieśmy dalszą rozmowę na ewentualny priv.
[#9] Re: Amiga Future 163

@Hexmage960, post #8

Bo zapewne kiedyś tego adresu użyłeś do któregoś ze swoich sześciu wcieleń.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem