Komentowana treść: P96 3.4.0
[#1] Re: P96 3.4.0
No cóż, nie pobiorę sobie aktualizacji. Jensowa polityka ściągania P96 tylko rok od zakupu załatwia temat, nie będę kupować dwa razy tego samego (kupiłem w kwietniu 2022).

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2023 17:21:34 przez Jacques
4
[#2] Re: P96 3.4.0

@Jacques, post #1

Ja kupiłem już 2 razy... z tą polityką pobrań, z następnym zakupem poczekam kilka lat albo jakiś killer feature Bo realnie niewiele się zmienia.

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2023 20:09:31 przez misha

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2023 20:09:37 przez misha
[#3] Re: P96 3.4.0

@misha, post #2

... poczekam kilka lat albo jakiś killer feature Bo realnie niewiele się zmienia.

A dla kogoś kto uruchomił A4000 (Piccolo Sd64) po 25 latach i leci na darmowej wersji z Aminetu, warto?
Postanowiłem postawić cały system od nowa. O ile pamiętam to wcześniej miałem CyberGfx a na początku to chyba EGS?
[#4] Re: P96 3.4.0

@pini, post #3

Warto moim zdaniem.
2
[#5] Re: P96 3.4.0

@Mokry, post #4

Warto moim zdaniem.


A jaką różnice odczuje z tą kartą na nowszych P96? Moim zdaniem - żadnej. Z np. ZZ9000 ma to jeszcze ew. jakiś sens.
Jeśli się mylę poproszę o info.
[#6] Re: P96 3.4.0

@Mokry, post #4

jakies wyniki testów na potwierdzenie tego co piszesz?
2
[#7] Re: P96 3.4.0

@misha, post #5

Najważniejsze: sporo bugów jest poprawione w stosunku do wersji z Aminetu, jest lepsza kompatybilność ze starym oprogramowaniem. Podobno DeluxePaint już działa z RTG, a kiedyś nie chciał (jeszcze nie testowałem). Jest trochę optymalizacji. Można używać dwóch monitorów, jak ktoś chce. Pojawił się (podobno lepszy, jeszcze nie miałem czasu się bawić) nowy program konfiguracyjny. W niektórych przypadkach działa screen-dragging.
[#8] Re: P96 3.4.0

@Cedrat, post #7

A czy jest szansa że jak mam obraz spieprzony z WARP po HDMI, no i muszę używać upscaler do naprawy tego, to że będzie teraz OK?
[#9] Re: P96 3.4.0

@_DiskDoctor_, post #8

A dlaczego masz spieprzony? U mnie nie ma problemu z trybami RTG z użyciem P96 w poprzedniej wersji, czyli bodaj 3.3.3 czy jaka to tam była.
[#10] Re: P96 3.4.0

@Jacques, post #9

Nie wiem - po prostu nie mam poprawnego obrazu.

Pewnie wina TV.
[#11] Re: P96 3.4.0

@_DiskDoctor_, post #10

No bez sprawdzenia na innym odbiorniku to tyko gdybanie
1
[#12] Re: P96 3.4.0

@_DiskDoctor_, post #8

Podejrzewam, że nie - ale kontaktowałbym się tu z twórcami Warpa.
[#13] Re: P96 3.4.0

@michal_zukowski, post #6

Nie, po prostu tak mysle, poniewaz miedzy darmowa wersja z aminetu a najnowasza jest straszny przeskok czasowy. Poza tym soft jest dalej rozwijany. Mnie najbardziej cieszy ze w koncu sa stery dla bvisionPPV/cvisionPPC.
2
[#14] Re: P96 3.4.0

@Jacques, post #11

Na innym działa.
[#15] Re: P96 3.4.0

@Mokry, post #13

Pojawiły się również w wersji 3.3.0 sterowniki do karty Retina ZII, której żaden system RTG nie obsługiwał, ze względu na dostęp do pamięci na karcie. Dodam, że działa to całkiem zacnie.
2
[#16] Re: P96 3.4.0

@*y, post #15

Naprawili też niedziałający Music-X
[#17] Re: P96 3.4.0

@gerul, post #16

Ja się cieszę, że ktoś to jednak ciągle rozwija. Jeśli ma to być nawet kosztem ograniczonego terminu ważności subskrypcji no to cóż, jestem w stanie to zaakceptować. Lepsze to niż np. zapomniane wersje sprzed lat bez żadnego wsparcia dla choćby nowych kart, programów czy wtyczek.
2
[#18] Re: P96 3.4.0

@Cedrat, post #7

Dwóch monitorów można było używać również w Aminetowej wersji ok, racja
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem