Komentarze do artykułu: Laser World

[#1] Re: Laser World
Dobry pomysł i wykonanie.
2
[#2] Re: Laser World

@simka113, post #1

Pomysł to akurat jest zaczerpnięty z "Lasermanii" wydanej w roku 1990 na Atari 8-bit przez LK Avalon. Ten sam autor napisał również kultowego "Freda".
2
[#3] Re: Laser World
Pamiętam Arka i Pana Winnickiego z lat 90-tych. Mieli sklep z Amigami koło Okrąglaka w Gorzowie na pierwszym piętrze. Czasami przywoziłem im nowe Amigi 1200 z Niemiec. Pamiętam z częstych wizyt w tym sklepie na monitorze leciało często demo z Dune II. Po latach jak już zamknęli sklep stałem się posiadaczem większości ich dyskietek amigowych. Mam je do dziś w setkach sztuk. Fajne czasy.
Amiga Forever,
3
[#4] Re: Laser World

@martinflash, post #3

Jaka była marża na takiej A1200?
[#5] Re: Laser World

@martinflash, post #3

...leciało często demo z Dune II

Czyli możliwości A1200 nie pokazywano, bo to tak samo wygląda i działa na A500.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem