Komentowana treść: Pleiades 3D
[#1] Re: Pleiades 3D
Nie wiem na jakiej konfiguracji był nagrywany film prezentujący grę ale te wektorki działają płynnie. Fakt, że są bardzo proste i wypełniają stosunkowo niewielkie powierzchnie ale jak na AMOSa to na serio jest szybkie. No chyba, że użyto tam nie tylko AMOSa albo film był nagrany na jakimś absurdalnie szybkim emulatorze i na 020+FAST działa to nieco wolniej.
1
[#2] Re: Pleiades 3D
Wybitna produkcja. Koderomuzykografik - Mikko, pokazał klasę jak klepnąć gierkę w pół dnia. A cena za grę bardzo zaniżona według mnie.
2
[#3] Re: Pleiades 3D

@MDW, post #1

Właśnie też mnie intryguje czy to jest na real amidze nagrane czy na emu chociaż obstawiam drugą opcję.
[#4] Re: Pleiades 3D

@deejayremix, post #3

Autor twierdzi, że:.


I had to do it with Amiga Forever A1200+4mb configuration (same speed), to get the video.
[#5] Re: Pleiades 3D
"a new game and an Elite type, looks pretty damned good"

tak tak... swinie w kosmosie itp.
1
[#6] Re: Pleiades 3D

@mailman, post #4

Zatem tym bardziej mnie kręci żeby na naszym kanale w którymś odcinku zrobić testy na real Ami :D
1
[#7] Re: Pleiades 3D
Trochę zaczyna mi pachnieć Frontierem.
1
[#8] Re: Pleiades 3D

@LeszczAmiga, post #7

Prezentuje się bardzo ładnie, ale to nie ma startu nawet do Elite, to jest dwuwymiarowa wektorówka. Taki Wolfenstein bez ścian i z bezbarwną podłogą.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem