Komentowana treść: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy
[#1] Re: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy
Roguecraft ostantnie miejsce ? a to ciekawostka
1
[#2] Re: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy
Rogue Declan Zero, może nie totalne zero, ale kiczowata ta gierka. Ale kiedyś takich sharewarów nie brakowało.
Jak dla mnie Roguecraft pierwsze miejsce. Chociaż muzyka w tej grze jest słaba.
1
[#3] Re: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy

@amikoksu, post #2

Rogue Declan Zero na pewno nie jest kiczowata, ale też na pewno nie zasługuje na zwycięstwo. Przez moment myślałem, że jury w tym konkursie jest nieco bardziej ogarnięte, ale widzę, że nie do końca
2
[#4] Re: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy

@mailman, post #3

Nieczęsto grywam, ale dwie gry z tego podium uruchamiam i grywam z niekłamaną przyjemnością - Rogue Declan Zero i Roguecraft, ze względu na grafikę zamieniłbym je miejscami na podium, ale Roguecraft - jak dla mnie - powinien być trudniejszy.
Chociaż wydaje mi się że on jest jeszcze w produkcji?
1
[#5] Re: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy

@Skotos, post #4

Dla mnie zwycięzcą powinien być Roguecraft a dopiero za nim Rogue Declan Zero.
3
[#6] Re: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy

@Skotos, post #4

Rougecraft
status: in development
cafe
1
[#7] Re: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy

@kobajaszi, post #6

Pograłem trochę w te gry i dla mnie też Rougecraft powinien być number one. Świetna gra już nawet w tej fazie rozwoju OK
Wygląda jak dobra produkcja z lat 90-tych z fajnym klimatem. Ostatnie miejsce to jakiś niesmaczny żart..


Ostatnia aktualizacja: 22.09.2023 18:07:39 przez TuReX
1
[#8] Re: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy

@TuReX, post #7

Nie ostatnie, ale trzecie. Łącznie gier było dziewięć.
[#9] Re: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy

@mailman, post #8

Fakt, mój błąd - źle spojrzałem. Tak czy inaczej Roguecraft dla mnie bomba.

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2023 18:11:20 przez TuReX
[#10] Re: AmiGameJam 2022 - zwycięzcy

@mailman, post #5

Też nie mogę uwierzyć, że Roguecraft nie wygrał...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem