Komentowana treść: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków
[#1] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków
"Chipy utraconych nadziei" . Jeśli chodzi o chipy to ten z PPC to się zgadzam , reszta jest przyszłością Amigi 68k.
1
[#2] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków
Obejrzalem 1 odcinek i jestem rozczarowany i czuje sie oszukany.
Wstep trwa jakies 20 minut i jest o wszystkim, ale nie o Amidze.
Pozniej jest jakies 25 minut o Atari i z 25 minut o C64.
Na sam koniec jest mniej niz 5 minut o Amidze, a dokladniej to troche o Deluxe Paint i troche o NG.

PS. A najlepsze jest to, ze mowia zeby pisac komentarze pod filmikiem, a komentarze sa wylaczone.
LOL. Ten program to jedna wielka sciema. :)
3
[#3] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków

@djpiotrs, post #1

tak samo ppc bez 68k jest słabe
bieda na ppc " nowe "
1
[#4] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków

@powerzx, post #2

Otóż to. Gdyby to było forum to każda minuta dostałaby łatkę offtop. Wytrzymałem 1 i pół odcinka, strasznie przy tym ziewając. Ale trzeciej szansy nie będzie, bo za dużo jest ciekawszych opcji do oglądania.
2
[#5] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków
Następny odcinek w tym tygodniu. Tym razem na tapetę bierzemy prasę, głównie amigową, choć też poszerzymy nieco dyskusję o kilka innych tytułów, które były czytane przez Amigowców.
4
[#6] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków

@MUFA-amigaone-pl, post #5

Drobna uwaga: na tapet.
5
[#7] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków

@djpiotrs, post #1

superaga, xena, akiko

akiko przyszłością Amigi 68k?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2023 12:41:25 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#8] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków

@MUFA-amigaone-pl, post #5

Obejrzałem wszystkie odcinki, lubię materiały z udziałem MUFY. Właściwie obejrzałem niemalże wszystko na jego "jednoosobowym" kanale. Nie wszystko mi się podoba, nie ze wszystkimi stwierdzeniami się zgadzam, ale oglądam z ciekawością. Lubię pozytywnie zakręconych ludzi na punkcie naszych sprzętów. Czym więcej punktów widzenia, tym szersza perspektywa do analizy tematów. Pozdrawiam i życzę zapału w realizacji kolejnych materiałów oraz dużo cierpliwości do komentarzy widzów. PS. bardzo lubię symulatory lotnicze, okrętów podwodnych, strategie, RPG czy point and click. Większość tytułów tego rodzaju obchodzicie szerokim łukiem. Trudno, będę musiał to przeżyć :)

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2023 17:39:32 przez nowy80
2
[#9] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków

@nowy80, post #8

Dziękuję za rzeczowy komentarz. Strategie też lubię, natomiast pozostałe wymienione przez Ciebie gatunki niestety nie. Tak się składa że Remik również w nich nie gustuje. Trudno rozwodzić się jakoś wiele na temat gier, w które się nie grało.

Tak czy owak następne dwa odcinki nie będą o grach. Pewnie jakiś następny TOP gier przygotujemy na odcinek 10.
2
[#10] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków
Bardzo lubię tę serię i nie tylko z przyjemnością oglądam, ale wręcz wyczekuję kolejnych odcinków (co w moim przypadku jest ewenementem, bo ani nie jestem fanem formy podcastowej ani ogólnie wideo-serii).

Pewnie, że nie każdy temat mi siada, nie każdy jednakowo ciekawi, ale jednak znaczna większość mnie przekonuje i wg mnie zachowany jest dobry balans pomiędzy zawartością merytoryczną a kontentem stricte subiektywnym (vide retrowspominki czy opinie autorów).

Jest nostalgia (w naturalny sposób hehe), ale są i aktualności (i to imo bardzo uatrakcyjnia całość) - tu też fajny balans zachowany. Jest dużo pozytywnej energii, czuje się radość autorów z tego przedsięwzięcia. A niejako naturalnie powstające eksperymenty z formą czynią całą serię jeszcze ciekawszą.

Trzymam kciuki i czekam na kolejne odsłony!

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2023 20:54:00 przez Djk83
[#11] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków

@Djk83, post #10

Dziękuję w swoim i "Mufy" imieniu, wreszcie nadchodzą (moim zadaniem) najlepsze odcinki zatem "stay tuned".
https://www.youtube.com/@Amiga_bez_sciemy/community
Pozdrawiam serdecznie.
2
[#12] Re: "Amiga Bez Ściemy" - przegląd sześciu odcinków
Obejrzałem 4 i 5 odcinek i jestem pod wrażeniem.Sporo o użytkowej stronie amigowania , gry przeważają .Śpioch
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem