• Opis

Więc nie jest to pixelart (dlatego zaznaczyłem w tytule), ale nie ma innej kategorii więc wrzucam tu jako, że należy do kategorii 'demoscena' bardziej niż 'obrazki'.
Umieszczam trochę jako eksperyment, zobaczyć czy się podoba.

Bujałem się z tym projektem od ponad roku, przed samym party (Deadline w Berlinie wczoraj) powstały ze 3 wersje, które trafiły do kosza. Finalnie skończyłem taką - z mocną stylizacją.

Archiwum będzie na Pouet.net niedługo. Kodował jak zwykle Blackwine i dzięki mu za to!

zamieścił: jokov

data: 2023.10.01 12:24

kategoria: Demoscena / Executable GFX

rozdzielczość: 752x572

odsłon: 67

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 4.9 (oceniających: 9)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: 4kb executable gfx (amiga 500)
[#2] Re: 4kb executable gfx (amiga 500)
Bardzo ładna praca w rozpoznawalnym stylu. OK
1
[#3] Re: 4kb executable gfx (amiga 500)

@Koyot1222, post #2

Dzięki, - to (chyba) dobrze, że rozpoznawalny…
1
[#4] Re: 4kb executable gfx (amiga 500)

@jokov, post #3

Dobrze, dobrze! OK
1
[#5] Re: 4kb executable gfx (amiga 500)
Grafika zacna, zasłużone 1st place w 4k procedural gfx. Siadła piątka. Szkoda że inne kategorie na tym party nie dopisały w Amigowe akcenty.
1
[#6] Re: 4kb executable gfx (amiga 500)

@waldiamiga, post #5

dzięki!
dla sprostowania - 2gie miejsce :)
(przy czym warto dodać, że konkurencją były prodki na współczesne pc, poza jednym, zacnym wyjątkiem)
1
[#7] Re: 4kb executable gfx (amiga 500)
Super, bardzo mi sie podoba. Pachnie Decrunchem na kilometr ;) chcę koszulkę z tym gfx ;)
[#8] Re: 4kb executable gfx (amiga 500)

@mikecios, post #7

dzięki! - koszulkę da się załatwić ;)
To dobrze - odnośnie Decrunch - tak myślę przynajmniej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem