Komentowana treść: Aquabyss - aktualizacja
[#1] Re: Aquabyss - aktualizacja
Bardzo udana produkcja :)
3
[#2] Re: Aquabyss - aktualizacja
Szacun za samą grę już wyrażałem więc nie będę się powtarzał. Ale za wsparcie i rozwój po wydaniu należy się dodatkowy (równie wielki) szacun, a nawet brawa. OK

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2023 12:10:26 przez MDW
4
[#3] Re: Aquabyss - aktualizacja
a na kiedy jest przewidziana polskojezyczna wersja gry ?
[#4] Re: Aquabyss - aktualizacja

@slawekwozniak, post #1

Dzięki slawekwozniak i MDW. Nawet najlepsza produkcja pozbawiona wsparcia traci wiele. Z oczywistych względów nie da się bez końca wspierać każdego projektu, co jest zrozumiałe, ale jeśli gra cieszy się uznaniem graczy, to warto poświęcić jej więcej czasu.

@selur Pomimo szczerych chęci nie udało mi się rozpocząć tłumaczenia latem (na co miałem wielką nadzieję), ale polska wersja na pewno będzie. Po przyjeździe z Amiga38 podam konkretny termin
13
[#5] Re: Aquabyss - aktualizacja

@AgedCode, post #4

Ta gra to absolutny wyjatek wsrod Amigowych produkcji. Dojrzala i technicznie wysoko stawia poprzeczke. Na palcach reki policzyc mozna takie perelki na Amige - nie licze portow ofcoz. Piszac to trzymam czapke w rekach przed soba.
8
[#6] Re: Aquabyss - aktualizacja

@arturB, post #5

Arturze... Ogromne dzięki za ten mega komentarz. Do tego od takiego dewelopera. Czuję się podwójnie zaszczycony (przekażę chłopakom w teamie - z pewnością podzielą moje zdanie).
2
[#7] Re: Aquabyss - aktualizacja
Puta madre :O
zaiste zacna produkcja, jak i cała organizacja tego procesu, z fajną stronką + "dbaniem o gracza" czy jak to zgrabniej nazwać. Piękna grafika, dźwięk, świat... przyznaję bez bicia - nie widziałem tej gry "na żywo", ale patrząc na szoty i filmiki - jest zaiste godnie szeroki uśmiech + całkiem "profi" podejście do produkcji. Szacunek wielki, myślę że Jay patrząc tam z góry z zadziwieniem uśmiecha się pod nosem swego astralnego "ciała" widząc, co wciąż ludzie produkują na jego maszynki OK .

PS. Rogal - szacun za oprawę dopiero zajarzyłem, że też maczałeś w tym palce OK
2
[#8] Re: Aquabyss - aktualizacja

@rolpho / D6, post #7

Dzięki, Rolpho! OK
Mam(y) nadzieję, że dołączysz do grona kapitanów i poprowadzisz swoją podwodną łajbę w Tobie jedynie znane miejsca
1
[#9] Re: Aquabyss - aktualizacja

@rolpho / D6, post #7

Bierzcie się za piratów pók się nie rozwinęli i są słabi! Do abordażu! Niedługo może już być za późno...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem