Komentowana treść: Mansion of Madness 2
[#1] Re: Mansion of Madness 2
Wydawałoby się, że współczesna Amiga to idealna platforma na taki rodzaj gier (w tym konwersji), a bardzo mało ich powstaje. Obadam ten tytuł bo screeny zachęcają :)
[#2] Re: Mansion of Madness 2

@Davka, post #1

Mnie bardziej ciekawi, kto w ogole gra w takie gry.
[#3] Re: Mansion of Madness 2

@Davka, post #1

Dobrze wykonane i napisane visual novels potrafią być zaskakująco grywalne. Fajne są też hybrydy łączące statyczne ekrany postaci z silnikami 3D. Do moich ulubionych gier na NDS w tym stylu należą kryminały Hotel Dusk i jego kontynuacja Last Window.

link
link

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2023 14:23:58 przez kempy
1
[#4] Re: Mansion of Madness 2

@selur, post #2

Np ja, czyli człowiek, który chce przeżyć jakąś zamkniętą przygodę, w skończonym czasie. Bez grindowania, łażenia godzinami między lokacjami żeby zagadać do NPCa i bez multiplayera online.
Pierwsza gra VN w któą grałem to była chyba typu hentai :) Ale potem takie Steins Gate, czy inne Danganroppy, przekonały mnie do tego gatunku na stałe.
[#5] Re: Mansion of Madness 2

@Davka, post #1

Wymagania jakieś duże jak na statyczne obrazki i tekst.
[#6] Re: Mansion of Madness 2
Gra została również przygotowana w wersji dla kart Vampire.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem