Komentowana treść: Electroman - prace w toku
[#1] Re: Electroman - prace w toku
Dziękuję za news w aktualnościach :)
6
[#2] Re: Electroman - prace w toku

@tukinem, post #1

Fajne zawsze o 1 gierkę więcej na amidze !
3
[#3] Re: Electroman - prace w toku

@Dorian3d, post #2

Nie zrobię niestety portu 1:1, ale staram się żeby chociaż w 80% było jak w oryginale. Prawdopodobnie gra będzie jeszcze w tym roku, więc dużo cierpliwości nie będzie potrzeba.
5
[#4] Re: Electroman - prace w toku
Wygląda jak duke nukem 2d albo bio menace, a będzie możliwość save na checkpointach albo co poziom? a widzę że jest (nie przeczytałem)

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2023 20:30:05 przez Amcio
1
[#5] Re: Electroman - prace w toku

@Amcio, post #4

tak dokładnie dobra robota Pany !
1
[#6] Re: Electroman - prace w toku

@Amcio, post #4

Właśnie save po checkpointach już jest jak w wersji PC klawiszami F2/F3. Jedynie dołożę jeszcze migającą dyskietkę, żeby było wiadomo, że gra zapisuje/odczytuje.
1
[#7] Re: Electroman - prace w toku
Brawo ty !!!.
1
[#8] Re: Electroman - prace w toku

@tukinem, post #3

Przynajmniej czuję się jakbym oglądał serial w latach 80-tych. I tylko czekam na koleją część/level aby go przejść :)
2
[#9] Re: Electroman - prace w toku

@slawekwozniak, post #8

Dynastia Electrich
2
[#10] Re: Electroman - prace w toku

@Jacques, post #9

Na pewno nie będzie to "Moda na sukces" :D
1
[#11] Re: Electroman - prace w toku

@tukinem, post #3

Wiem że jest wątek na forum, ale żeby nie przeglądać całości w tym celu zapytam. Czego nie będzie względem oryginału w twojej wersji?

Coś mi świta (przeglądałem wątek "z grubsza") że jakiś etap nietypowy czy coś w tym stylu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem