Komentowana treść: DrawerGenie 0.2
[#1] Re: DrawerGenie 0.2
Nareszcie jakis nius, ktory wymusił na mnie pobranie szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2023 20:12:56 przez pch
2
[#2] Re: DrawerGenie 0.2
Ktoś złośliwy mógłby zapytać czy AmigaOS 3.2 jest nowszy od AmigaOS 3.5? Właściwie niekoniecznie złośliwy. Sam sobie zadaję to pytanie.

A jeżeli chodzi o sam program to wygląda na fajne rozwiązanie jeżeli ktoś nie używa Magellana. Takie funkcjee powinny wychodzić od wielu lat w kolejnych wersjach Workbencha. Wtedy po 38 latach rozwoju byłby używalny bez wspomagaczy w postaci filemanagerów.

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2023 21:32:59 przez MDW
3
[#3] Re: DrawerGenie 0.2
Dostępna jest już wersja 0.3.
1
[#4] Re: DrawerGenie 0.2

@mailman, post #3

Mi nie dziala pod 3.9... albo nie mam 3.9 albo program nie wie jakie ma wymagania.
[#5] Re: DrawerGenie 0.2

@arturB, post #4

A co na to SnoopDos ?
1
[#6] Re: DrawerGenie 0.2

@Norbert, post #5

Że wszystko jest cacy. Mi też nie działa na 3.9.
[#7] Re: DrawerGenie 0.2

@arturB, post #4

Proponuję problem przesłać autorowi programu OK
[#8] Re: DrawerGenie 0.2

@MDW, post #2

A ja bym sobie życzył , wersję na min. OS 3,0 i 3,1 pomysł
[#9] Re: DrawerGenie 0.2

@Baru, post #8

Pewnie też by się dało.
[#10] Re: DrawerGenie 0.2

@MDW, post #9

Już dziś złożyłem autorowi propozycję, czekam na jego odpowiedz
[#11] Re: DrawerGenie 0.2

@Baru, post #10

Co do wersji dla OS 3.1 autor się odniósł już na stronie programu:

Q: Will there be a version for 'Amiga OS 3.0 and OS 3.1' ?

A: I'm afraid not. It makes use of many features that are only available since OS 3.5. To work on 3.1 or earlier would need a very different approach and heavy patching of Workbench.


I sumie nie dziwię się autorowi. Gdyby zrobił wersję dla 3.0, następne pytanie dotyczyło by wersji dla 2.x, potem dla 1.x.
1
[#12] Re: DrawerGenie 0.2

@Baru, post #10

Dubel.

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2023 15:58:20 przez vojo
[#13] Re: DrawerGenie 0.2

@vojo, post #11

Szkoda , ale autor pozostawia w swojej odpowiedzi promyk nadziei. A nadzieja umiera ostatnia
[#14] Re: DrawerGenie 0.2

@don_rafito, post #6

Dopiero dzis sprawdzilem pod OS3.9. "U mnie dziala" TM
Aplikacja naprawde ciekawa i mysle ze godna rozwijania.
Nie tak ja sobie dokladnie wyobrazalem bo jest to tylko nakladka na okno katalogu ale na pewno moze ulatwic zycie.
[#15] Re: DrawerGenie 0.2
Kilka lat temu myślałem o czymś takim, żeby dodać toolbar do okien katalogów WB, nawet (edukacyjnie) szperalem po jakichś lewych źródłach OS, ale ostatecznie projekt nie wyszedł poza etap badawczy - a dokładniej poza fazę "k...a, nie mam pojęcia jak to ugryźć" ;)

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2023 21:34:11 przez vojo
[#16] Re: DrawerGenie 0.2
Dostępna wersja 0.4
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem