Komentowana treść: AmigaToolJam - nadesłane prace
[#1] Re: AmigaToolJam - nadesłane prace
Ciekawe, że "Closer" jest "useless". Może to przez swoja formę (wiecznie widoczne okno). Byłby całkiem użyteczny gdyby to było jakieś commodity, które zamykałoby wszystkie okna po naciśnięciu gadżetu zamykającego okno z np. wciśniętymi klawiszami LAmiga+Shift (albo najlepiej definiowanymi przez użytkownika).
1
[#2] Re: AmigaToolJam - nadesłane prace
Oooo... Fajny konkurs, wziąłbym udział, ale nie wiedziałem że coś takiego się dzieje w świecie :/
[#3] Re: AmigaToolJam - nadesłane prace

@vojo, post #2

Ja też nie wiedziałem, obserwuje ppa, zaglądam na discordy, grupy fb. A mimo wszytsko nie wiedziałem.
1
[#4] Re: AmigaToolJam - nadesłane prace

@Mirq, post #3

No właśnie mi też jakoś umknął ten konkurs. Nie przypominam sobie żebym o nim słyszał nawet na amiganews.de, które raczej niczego nie pomija.
Ale fajnie, że rezultaty konkursu nam nie umknęły.

Miło poczytać o czym amigowym co nie jest związane tylko z grami czy kolejnym sprzętem dla klasyka. Pamietam, że w czasach przedinternetowych baaardzo lubiłem czytać o takich drobnych programach, przeglądać na płytach Aminet czy ACS. Mogłem w tym grzebać godzinami. Właśnie to, a nie granie, zawsze będzie pierwszym skojarzeniem po usłyszeniu hasła „Amiga”.

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2023 13:45:06 przez MDW
1
[#5] Re: AmigaToolJam - nadesłane prace

@MDW, post #4

Oo masz, nie wiedziałem nawet, mogliście dać info wczesniej to bym wysłał coś swojego
[#6] Re: AmigaToolJam - nadesłane prace

@mateusz_s, post #5

Też nie wiedziałem. A widzę że przy tylu chętnych to jest potencjał na PPA-AmigaTJam
1
[#7] Re: AmigaToolJam - nadesłane prace

@mateusz_s, post #5

To masz jeszcze czas bo organizatorzy wydłużyli czas nadsyłania prac o tydzień
[#8] Re: AmigaToolJam - nadesłane prace

@waldiamiga, post #7

To miło ze strony organizatorów. Ale... zastanawia jedna sprawa. Bez konkursu już się nie da czegoś zrobić? Nawet gdyby minął termin to co z tego? Przecież takich rzeczy nie robi się dla konkursów, miejsc tylko dla własnej przyjemności. A może robi tylko ja czegoś nie kumam przez swoją wrodzoną awersję do rywalizacji...

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2023 22:44:26 przez MDW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem