Komentarze do artykułu: Tiny Troops

[#1] Re: Tiny Troops
Instrukcja do gry jest dostępna tu.
Może ktoś skorzysta, bo na HOL i Lemonie jej nie ma.
[#2] Re: Tiny Troops
W jednej z misji w świecie nr 3 dostępny jest Sonic Boom. Jest to samolot, który może sobie polatać, ale czy nadaje się do czegoś więcej? Nie transportuje żołnierzy i nie atakuje wrogich jednostek (a przynajmniej nie udało mi się tego dokonać). Czy Sonic Boom ma jakieś ukryte możliwości?
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#6] Re: Tiny Troops

@PopoCop, post #2

W Tiny Troops grałem dawno temu, ale pamiętam że ta gra bardzo mi się podobała i chyba ją ukończyłem.

W każdym razie pamiętam te fajne transportowce, trampoliny, pojazdy i sympatyczne scenerie.

Staram się przypomnieć sobie tego Sonic Booma - ale pamiętam go jak przez mgłę.

Jedyna informacja jaką znalazłem, to że ta jednostka służy jako przynęta dla ataku przeciw-powietrznego wroga.

Znalazłem ją w piśmie Amiga Format - tutaj na stronie 49.

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2023 21:37:53 przez Hexmage960
2
[#7] Re: Tiny Troops

@Hexmage960, post #6

O, i to jest pomocna odpowiedź. Dzięki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem