Komentowana treść: A/NES 1.21
[#1] Re: A/NES 1.21
Super! OK
[#2] Re: A/NES 1.21
Pierwsze co odpaliłem to SMB i nie mam sprajta Mariana.
1
[#3] Re: A/NES 1.21

@kempy, post #2

1
[#4] Re: A/NES 1.21

@kempy, post #2

Wyskoczyła Giana?
Wybacz
[#5] Re: A/NES 1.21

@Jacques, post #4

Świetny soft! Pograłem sobie po raz pierwszy w życiu w Mario na Amidze.
Ale jest kilka błędów do poprawienia i jedno pytanie, dlaczego to wymaga AGA? Do czego? Dlaczego posiadacze dopalonych Amig z ECS/OCS nie mogą tego używać?

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2023 19:50:33 przez zilog
[#6] Re: A/NES 1.21

@zilog, post #5

No dobra... Zagalopowałem się i poprawiam sam siebie teraz. Jest wersja na ECS. Nazywa się ANESPro i IMHO działa lepiej niż ta nowa na AGA reklamowana tutaj. Mniej się kaszanią sprajty.
Świetny soft. Niestety 040/40 to minimum, żeby się pobawić. 030/50MHz się nie wyrabia. Emulator fajnie działa na 060/75MHz.
1
[#7] Re: A/NES 1.21

@zilog, post #6

Na słabszym sprzęcie mozesz sprawdzić Coolnes.
[#8] Re: A/NES 1.21

@Mirq, post #7

CoolNES też wymaga AGA.
Nie mam problemu z mocą, bo mam w sumie 3 Amigi. Jedna to A600 z 2MB Chipu, mam też A500+ z 030 i 64MB RAM i A1200 z 060 i 128 MB. Chciałem się jednak NESEM spróbować pobawić na A500+. Na A1200 chodzi spoko.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem