Komentowana treść: Boxx 4 - wersja pudełkowa
[#1] Re: Boxx 4 - wersja pudełkowa
Wow! Super! OK
2
[#2] Re: Boxx 4 - wersja pudełkowa
Pierwsze trzy części powstały w Backbone, jednocześnie udowadniając, że AMOS to język, w którym można stworzyć dobrą grę.

Autor recenzji ma niesamowite poczucie humoru, bo ja widzę grafikę w tych częściach na poziomie ZX Spectrum.
[#3] Re: Boxx 4 - wersja pudełkowa

@Pinto, post #2

polecam kupic zxa i przekonac sie jak wygladaja gry na ZX.
Tu grafika jest juz na poziomie MSX2, akurat w tamtym roku wyszla tam platformówka o podobnej grafice:
1
[#4] Re: Boxx 4 - wersja pudełkowa

@michal_zukowski, post #3

Dla mnie Koyot ciągle robi oprawę na jedno kopyto. Ciągle te same kolory, kreski itd, ileż można


Ostatnia aktualizacja: 10.11.2023 16:37:38 przez TuReX
[#5] Re: Boxx 4 - wersja pudełkowa

@Pinto, post #2

Graficznie te gry leżą i kwiczą, ale może są grywalne. Rozbudowana mechanika, zagadki, sekrety, znajdźki, łamigłówki, przeszkody, układanki, zagwozdki?
1
[#6] Re: Boxx 4 - wersja pudełkowa

@amikoksu, post #5

Nie wiem, zagrałem chwilę i podobało mi się 50/50 - niezależnie od grafiki. Na pewno nie są to crapy, ale do hitów też brakuje..


Ostatnia aktualizacja: 10.11.2023 17:20:04 przez TuReX
[#7] Re: Boxx 4 - wersja pudełkowa

@TuReX, post #4

Jasne, że nie musi Ci się podobać, ale to o czym piszesz (jeśli nie masz problemu z patrzałkami) to kwestia stylu, który wypracował Koyot, czyli gustu.
Mnie styl Koyota się podoba, nie jestem min znudzony, bo nie jest on przecież jedynym twórcą grafiki w obecnych grach amigowych, a w tym tytule grafika Koyot robi ogromną różnicę OK, szczególnie w porównaniu z poprzednimi częściami tej gry ok, racja
1
[#8] Re: Boxx 4 - wersja pudełkowa
Przy takim tytule brak wersji pudełkowej byłby zbrodnią. XD
1
[#9] Re: Boxx 4 - wersja pudełkowa

@BULI, post #7

Też lubię styl Koyota. Może czasem duże głowy bohaterów w spritach mnie zastanawiają , ale ogólnie styl zwany przeze mnie techno-pix mnie się podoba.

Cała seria Boxx zaczęła być grywalna dopiero po zmianie grafiki, dla mnie oczywiście
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem