Komentowana treść: AmiKit 12.3
[#1] Re: AmiKit 12.3
Warto nadmienić o amigowych dystrybucjach AmiKit:

- PiStorm (pakiet AmiKit)
- 060 (pakiet AK Real)
1
[#2] Re: AmiKit 12.3

@_DiskDoctor_, post #1

Masz na myśli to?

https://www.ppa.pl/aktualnosci/amikit-dla-pistorm.html
1
[#3] Re: AmiKit 12.3

@mailman, post #2

Tak, między innymi to.

Oraz to.
[#4] Re: AmiKit 12.3

@_DiskDoctor_, post #3

W takim razie trochę piszesz nie na temat, bo o tym pierwszym pisaliśmy na portalu miesiąc temu i aktualizacji nie było, a to drugie nie było aktualizowane od roku. Nie rozumiem więc co chcesz nadmieniać.

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2023 19:12:17 przez mailman
2
[#5] Re: AmiKit 12.3

@mailman, post #4

AmiKit, pakiet amigowych programów i gier działających pod systemami Windows, Mac, Linux i Raspberry Pi (...)


...oraz w ramach Amigi klasycznej / Amigi klasycznej z PiStorm.

Tak powinno brzmieć to zdanie. To chciałem właśnie nadmienić.
[#6] Re: AmiKit 12.3

@_DiskDoctor_, post #5

To proponuję, aby doktor/docent/profesor następnym razem wyrażał się jaśniej, a najlepiej skorzystał z opcji zgłoszenia błędu zamiast pisania dwuznacznych komentarzy szeroki uśmiech

Niemniej jednak rozumiejąc Twoją uwagę, nadal uważam, że nie ma ona związku z wiadomością. Aktualizacja dotyczy tych wersji, które zostały wymienione, a nie tych, które proponujesz, aby dopisać. Wiadomość o aktualizacji nie jest artykułem naukowym szeroki uśmiech


Ostatnia aktualizacja: 08.11.2023 17:54:38 przez mailman
3
[#7] Re: AmiKit 12.3

@mailman, post #6

(...)doktor/docent/profesor(...)

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2023 14:13:35 przez KM_Ender
[#8] Re: AmiKit 12.3

@mailman, post #6

Zwróć uwagę, że to Ty, nie ja, domagasz się, aby każdy komentarz był stricte relewantny do newsa.

Ale zgoda, będę korzystał ze zgłoszenia.

Uwaga nie związana jest z wiadomością bezpośrednio - fakt. Jednak przyznaj, że rozumiesz, że ciężko się żyje z newsem na portalu amigowym, w którym opisano rozwiązanie amigowe i nie wspomniano nawet... Że to rozwiązanie można odpalić na Amigach
[#9] Re: AmiKit 12.3

@_DiskDoctor_, post #8

Zwróć uwagę, że to Ty, nie ja, domagasz się, aby każdy komentarz był stricte relewantny do newsa.


Podobnie jak 99% portali tematycznych w całym internecie.

Uwaga nie związana jest z wiadomością bezpośrednio - fakt. Jednak przyznaj, że rozumiesz, że ciężko się żyje z newsem na portalu amigowym, w którym opisano rozwiązanie amigowe i nie wspomniano nawet... Że to rozwiązanie można odpalić na Amigach


Primo - zwróć uwagę na kategorię wiadomości.

Secundo - przeczytaj ponownie o czym jest wiadomość. Jeżeli będzie aktualizacja AmiKit for PiStorm (https://www.amikit.amiga.sk/pistorm), to będzie adekwatna uwaga o której piszesz i nie będzie to w kategorii "Emulacja Amigi".
2
[#10] Re: AmiKit 12.3

@mailman, post #9

Jak uważasz.

Ja po prostu tylko chcę naprostować -- lwia większość osób myśli, że AmiKit działa tylko pod Windows.

Chociaż zasadniczo Twoje uwagi są rzeczowe.
1
[#11] Re: AmiKit 12.3

@_DiskDoctor_, post #10

Cytat z nowinki:
AmiKit, pakiet amigowych programów i gier działających pod systemami Windows, Mac, Linux i Raspberry Pi, otrzymał nową aktualizację.


Ze strony projektu:
https://www.amikit.amiga.sk/about

Fast forward to 2017, a brand new AmiKit X is released, originally developed for A.L.I.C.E., followed by the XE version released in 2019, Vampire edition in 2020 and Raspberry Pi in 2021. The latest & greatest version was released in 2023, even for PiStorm.


Faktycznie zdanie z newsa sformułowane jest nieco niefortunnie, ogólnie wskazując na wspierane platformy, a nie zaznaczając, że to tylko ich dotyczy aktualizacja.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem