Komentowana treść: AmigaToolJam - dodatkowe prace
[#1] Re: AmigaToolJam - dodatkowe prace
GoVars wydaje się bardzo fajny. Muszę go spróbować pod MorphOSem.
1
[#2] Re: AmigaToolJam - dodatkowe prace

@MDW, post #1

GoVars nawet działa pod Motylem ;)
1
[#3] Re: AmigaToolJam - dodatkowe prace

@Drako_Crowley, post #2

No i fajnie. OK Z punktu widzenia takiej aplikacji MorphOS nie różni się zupełnie niczym od AmigaOS. Dlatego moja przesiadka 20 lat temu była nie tylko bezbolesna ale wręcz bardzo przyjemna.
[#4] Re: AmigaToolJam - dodatkowe prace

@Drako_Crowley, post #2

A MorphOS już poprawnie wyświetla gadżety Gadtools z ustawionym tagiem GA_Disabled?
Np w GoVars, po uruchomieniu programu, gdy nie jest zaznaczona żadna zmienna z listy, okno powinno mieć wyszarzone przyciski 'Edit var...' oraz 'Delete var...', które robią się aktywne dopiero po wybraniu jakiejś zmiennej.

BTW - jak MorphOS wykonuje procedury bibliotek otwieranych z aplikacji 68k? Też pod emulatorem, otwierając biblioteki skompilowane pod 68k, czy z bibliotek działa natywny kod PPC?


Edit: poprawka, pod MorphOS gadget listview wyświetlał się jak z ustawionym GA_Disabled, mimo że ten tag nie był ustawiony. Tak jak tu:
https://www.ppa.pl/forum/komentarze/42757/galactica-2-0#m715818

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2023 15:02:17 przez vojo

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2023 15:02:37 przez vojo
[#5] Re: AmigaToolJam - dodatkowe prace
Czy tylko ja nie mogę ściągnąć GoVars przy pomocy Wayfarera (wersja 6.6, AdBlock wyłączony)? Zawsze mam pod ręką iPhona więc nie ma problemu więc ściągnąłem. Ale nie o to chodzi czy ściągnąłem tylko jak ściągnąłem.

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2023 15:37:09 przez MDW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem