Komentowana treść: NetSurf 3.11
[#1] Re: NetSurf 3.11
Zainstalowalem pod Os4 i Os3 i ta ostatnia nie otwiera mi prawie nic. Pod os4 dziala to w miare szybko i sprawnie choc zgodność z nowszymi stronami minimalnie gorsza od OWB. Być może kwestia silnika do javascript.
1
[#2] Re: NetSurf 3.11

@arturB, post #1

Instalacja pod OS4 poszła Ci bez problemu? Ja musiałem zmodyfikować w instalatorze sekwencję sprawdzającą wersję systemu.
[#3] Re: NetSurf 3.11

@Kitech, post #2

U mnie, na WinUAE z AmigaOS4.1 Classic instalacja poszła bez problemu.
[#4] Re: NetSurf 3.11
Na Os3.2.2 nie idzie tego rozpakowac." Lha zwrocil kod bledu 10."
[#5] Re: NetSurf 3.11

@egzekutor27, post #4

Pod OS3.9, XAD dal rade, co prawda plul sie w debugu ostro, generujac czesc plikow bez nazw ale przegwalcicl.
Co do dzialania, to tak jak ktos wspomnial wyzej, wiekszosc stron sie nie wczytuje.
Nawet wejscie na aminet.net generuje strone w ogole bez tekstu. Prostrzej strony chyba nie ma.

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2023 12:02:28 przez Phibrizzo
[#6] Re: NetSurf 3.11

@Kitech, post #2

pod 4.1 bez zajakniecia poszlo - ale na ami nie pod emulatorem. Pod 3.9 zreszta tez.

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2023 13:50:59 przez arturB
[#7] Re: NetSurf 3.11

@arturB, post #6

No cóż nie działa z AmigaOS 4 w wersji beta, chociaż do autora nie można mieć o to pretensji.
[#8] Re: NetSurf 3.11

@MUFA-amigaone-pl, post #7

A mi nie działa. Tzn szuka obiektów so które mam tam gdzie mają być a on de.. szuka w swoim głównym katalogu. Nie chce mi się kopiować wszystkich obiektów których program wymaga. Szkoda na to czasu bo i tak uważam że póki co to badziew jest.
[#9] Re: NetSurf 3.11
Wedlug changle loga ponoć obsługuje:
NetSurf 3.11 features improved page layout with CSS flex support.

czyli może Allegro będzie na OS4 lepiej wyglądało niż pod OS4owym archaicznym Odyssey, ktory tego nie posiada.
[#10] Re: NetSurf 3.11
Poprawiona wersja dla AmigaOS 3 trafiła na Aminet.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem