Komentowana treść: Amiga Future 166
[#1] Re: Amiga Future 166
Z tego "Amiga Future" zrobiło się bardzo fajne pismo warte kupowania.

Ale jest jeden szczegół, który trochę mnie irytuje. Publikowany spis treści jest zawsze szczegółowy i przed zakupem wiemy co dostaniemy w numerze. Poza jednym - demoscena. Ten punkt w spisie treści jest zawsze opisany jako "demoscena". Żadnego dodatkowego hasła, czy to jest analiza jakiegoś dema, czy opis historii grupy, może wywiad z jakimś grafikiem, muzykiem, koderem. Nie, po prostu zawsze jest tylko "demoscena" i nie wiemy co jest w tym artykule. Dlaczego wobec tego inne działy nie są tak opisane: "aktualności", "nowinki", "narzędzia", "gry", "historia". Byłby jeden spis treści do wszystkich numerów. szeroki uśmiech

Chyba muszę się kiedyś zmobilizować i napisać o tym do redakcji "Amiga Future", bo może to nie jest celowe działanie tylko po prostu nie zwrócili na to uwagi.
3
[#2] Re: Amiga Future 166

@MDW, post #1

Zawsze takim było.

Jest jeszcze niezłe w miarę nowe: AmigaAddict.
1
[#3] Re: Amiga Future 166
AstroMenace gdzieś opisywałem, chyba w Magazynie Amiga NG.
[#4] Re: Amiga Future 166

@MDW, post #1

przecież dema są obecnie prawie identyczne to po co rozróżniać





... sorry, myslalem że chodzi o C=64

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2024 00:16:20 przez michal_zukowski
[#5] Re: Amiga Future 166

@michal_zukowski, post #4

Hehehe. szeroki uśmiech

Niby żart ale coś w tym jest. Faktycznie jest to rozrywka dla bardzo specyficznego i wąskiego grona ludzi. Wiele razy się o tym przekonałem. Dlatego nigdy nie byłem zwolennikiem popularyzacji demosceny, wychodzenia z jaskini i pokazywania jej „niekumatym”. To nie działa, nic nie daje, nie ma sensu. Bawić się w to mają tylko ci, którzy naprawdę chcą. Reszta niczego na tym nie traci, bo mają tysiące innych rozrywek, a to ich i tak nie interesuje.
3
[#6] Re: Amiga Future 166

@MDW, post #5

Dokladnie. MDW jak zwykle w punkt.
[#7] Re: Amiga Future 166

@MDW, post #5

To nie działa, bo nie czują sprzętu.
[#8] Re: Amiga Future 166
Do mojej skrzynki przyszedł nowy numer Amiga Future.

Czuję się jak za dziecka kupowałem Top Secret i cieszyłem się trzymając w ręce świeży numer. Zapowiada się ciekawa lektura.

We wstępie zabawna informacja o "charakterach komputerów". Spis treści wygląda zachęcająco.

- Jest o grze Grind oraz Gothicvania,
- Zapowiedzi gier w formie przeglądu. Jest m.in. o grze kolegi Retro Navigatora,
- Artykuł Pana Trevora Dickinsona zapowiada się interesująco. Na zdjęciu wraz z RJ Micalem oraz Davem Haynie.

Widzę, że na płytce Cover CD znajduje się pełna wersja gry XTreme Racing. Takich perełek jest więcej.

Na płycie znajdują się materiały dla wielu systemów Amigowych, więc każdy Amigowiec znajdzie coś dla siebie.

Na nadruku na płycie mamy motyla z MorphOS, checkmark Amigi i znaczki AROSa.

P.S. Co do demosceny, to jest to moja największa z miłości, obok konstruktorów dla gier oraz gier fabularnych, gdzie wyobraźnia gra pierwsze skrzypce.

Bardzo się cieszę, że ludzie uprawiają szeroko rozumianą sztukę komputerową. Twórcy obrośli legendą w moich oczach. Tak, że dzisiaj nie mogę uwierzyć, że to "zwykli" ludzie.

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2024 13:26:52 przez Hexmage960
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem