Komentowana treść: RNOEffects 2.0
[#1] Re: RNOEffects 2.0
Dobry program. Korzystam z niego na wszystkich moich platformach (68k, Aros i MOS).OK
1
[#2] Re: RNOEffects 2.0

@don_rafito, post #1

Mnie się nawet przydał w pracy - nanosiłem szkice i uwagi na zdjęcia i zrzuty ekranu za jego pomocą.

Widzę potencjał w prowadzeniu prezentacji - tzn. przygotowywaniu materiałów, takich szkiców na gotowym obrazku. Dotychczas robiłem to Gimpem, lecz skoro jest wygodne narzędzie na Morphosa to dlaczego nie używać
5
[#3] Re: RNOEffects 2.0
Ta wersja to nie jest jakaś tam sobie wersja. Nowinek jest lawina i to faktycznie czuć i widać. Doszły bardzo przydatne funkcje i korzystanie z nich rzeczywiście jest wygodne. Tak jakby autor używał tego co stworzył. szeroki uśmiech

Jeżeli ktoś nie ma czasu/ochoty/możliwości sprawdzić to warto sobie obejrzeć film na którym widać co jest nowego i jak to wszystko jest zorganizowane, jak działa.

Nie byłem wielkim fanem tak tworzonych aplikacji ale muszę przyznać, że ta niechęć zupełnie mi mija gdy widzę takie narzędzia. Widać, że jeżeli ktoś dobrze ogarnia to co potrafi Hollywood to można zrobić świetne narzędzia.

Przy okazji oglądania filmu dowiedziałem się, że ikony PNG też mogą być dwustanowe. szeroki uśmiech Jakoś musiała mi umknąć ta cecha, a pewnie w systemie jest już od pewnego czasu.

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2024 13:26:09 przez MDW
2
[#4] Re: RNOEffects 2.0

@Skotos, post #2

Widzę potencjał w prowadzeniu prezentacji - tzn. przygotowywaniu materiałów, takich szkiców na gotowym obrazku. Dotychczas robiłem to Gimpem, lecz skoro jest wygodne narzędzie na Morphosa to dlaczego nie używać


Ale jest przecież Hollywood i Hollywood Designer. Typowo do prezentacji m.in.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem