Komentowana treść: Sonic Mania 1.0.0
[#1] Re: Sonic Mania 1.0.0
Świetna gra! Warto nadmienić, że "Mania" to taki nowy Sonik napisany od podstaw. Zupełnie nowe poziomy w starym stylu dobrego Sonica w 2D. Na słiczu jest jeszcze ver. "plus", zawiera kilka małych dodatków.
2
[#2] Re: Sonic Mania 1.0.0
Na moim A1133 śmiga aż miło OK
2
[#3] Re: Sonic Mania 1.0.0
Wszystkie Sonici zawsze mnie stresowały już od samego patrzenia na rozgrywkę. Są zdecydowanie za szybkie dla takiego growego lamusa jak ja. szeroki uśmiech Gra ma mnie relaksować. Ale na pewno jestem w zdecydowanej mniejszości, bo dla normalnego, prawdziwego gracza dynamika musi być, a ślamazarność w grze to zdecydowana wada.
[#4] Re: Sonic Mania 1.0.0

@MDW, post #3

Mnie wszystkie sonici odrzucają. Za szybkie. Przesadzono z dynamiką.
2
[#5] Re: Sonic Mania 1.0.0

@amikoksu, post #4

Mnie wszystkie sonici odrzucają. Za szybkie. Przesadzono z dynamiką.

Czyli nie jestem jedyny? Fajnie. szeroki uśmiech
1
[#6] Re: Sonic Mania 1.0.0

@amikoksu, post #4

Za szybkie. Przesadzono z dynamiką.


Oglądałem kiedyś na Netflix-ie serial dokumentalny, jak dobrze pamiętam to tytuł chyba "Hi-Score", który opowiadał historię gier komputerowych. Sonic był odpowiedzią na postać Mario od Nintendo, który w tedy zdobył ogromną popularność i tym sposobem Sega chciała przeciągnąć na swoją stronę wielbicieli Mario. Niestety jak mówi powiedzenie, że "Historię piszą zwycięzcy" w serialu nie padło ani razu słowo Commodore lub Amiga.
[#7] Re: Sonic Mania 1.0.0

@Ponki1986, post #6

Amiga, to komputer. Nes, to konsola do gier. A Amiga CD-32 nie zdobyła rynku.
2
[#8] Re: Sonic Mania 1.0.0

@amikoksu, post #7

Ale w serialu była mowa o Apple i Atari...
[#9] Re: Sonic Mania 1.0.0

@Ponki1986, post #8

To już istniało zanim pojawiała się Amiga.
1
[#10] Re: Sonic Mania 1.0.0

@Ponki1986, post #6

Znalazłem jakiś dok "High Score" na YT (50min), ale nudne. To jest ciekawsze 13 odcinków po 1ym na rok od 77 do 90. Choć to sporo gadających głów głównie amerykańskich jutuberów.
https://www.youtube.com/watch?v=uv42bm3rRQs&list=PL4T1sDYpnBr7W_UNP8Q9PyTS5iowRZ6KG
Jest i parę innych ok 1 godz, ale jeszcze nie widziałem to nie wiem czy polecać.
1
[#11] Re: Sonic Mania 1.0.0
Dostępna jest wersja 1.0.1, która do działania wymaga SDL 2.30.0.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem