Komentowana treść: Roadshow 1.15
[#1] Re: Roadshow 1.15
Działo to na 68000 ?
[#2] Re: Roadshow 1.15

@Japiler32, post #1

Tak, kick 2.04 w górę wymagany
1
[#3] Re: Roadshow 1.15

@Japiler32, post #1

Mam na 3.2.2.1 (i najnowszy kick) i pod WiFi działa bez zarzutu.
[#4] Re: Roadshow 1.15
Właśnie tam jest jakaś wersja compact, i coś jeszcze. Nie otwierałem tego ale pewnie to ta uproszczona. W tej normalnej tylko przerzuciłem cnet i hula także nie wiem co jeszcze mogli uprościć :D
[#5] Re: Roadshow 1.15

@MaroB, post #4

Jest demko sprawdzę .Na razie używam Miami z 68000 28Mhz i chyba max prędkość to z 65 KB/s
[#6] Re: Roadshow 1.15

@Japiler32, post #1

dzięki za info o aktualizacji. Niestety nie zauważyłem info ze strony sklepu o tym. No chyba ze nie wysyłają. :/
[#7] Re: Roadshow 1.15

@Japiler32, post #5

używam Miami z 68000 28Mhz i chyba max prędkość to z 65 KB/


To się powinieneś zdziwić z Roadshow. Pochwal się testami.
[#8] Re: Roadshow 1.15
zalogowałem się ale nie można pobrać za darmo a kupiłem kiedyś w zbiorowym zamówieniu
?
1
[#9] Re: Roadshow 1.15

@Dorian3d, post #8

Kupiłem RoadShow 1.14 CD BOX i mam aktywną opcję : *** Unlimited downloads ***.

Mogę pobrać następujące archiwa:

Roadshow-Update-1.15.lha
Roadshow-Compact-1.15.lha
Roadshow-1.15.lha
3
[#10] Re: Roadshow 1.15

@Amig_OS, post #9

Ja kupiłem tylko download, dostałem również płytę której się nie spodziewałem, ale ok. Po za głównym archiwum nie widzę innych plików. Gdzie Ty masz takie pliki?
----Edit:
Pliki są w archiwum szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2024 09:11:52 przez QkiZ
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem