Komentowana treść: Meteoriks 2024 - nominacje
[#1] Re: Meteoriks 2024 - nominacje
Powinno być D-Funk grupy Desire.
2
[#2] Re: Meteoriks 2024 - nominacje

@kempy, post #1

W sumie stawiałem na na intro64k od Ghostown- Electric Lifeforms, The Loop jest trochę nie dokończone :).
Zabrakło również informacji o nominacji grupy Mad Wizards i produkcji z Xenium2023 pod tytułem Vague.
[#3] Re: Meteoriks 2024 - nominacje

@jimiche, post #2

Vague jest dla Windows a nie dla Amigi.
[#4] Re: Meteoriks 2024 - nominacje

@mailman, post #3

Wiem. Ale mimo wszystko. Mawi jednak z Amigi się wywodzi, no i nad tym demem pracowali ludzie związani z środowiskiem Amigowej Demosceny. Ale oczywiście rozumiem.
[#5] Re: Meteoriks 2024 - nominacje

@jimiche, post #4

Z calym szacunkiem do ekipy Mawi, ktora bardzo lubie, to jednak jest to juz inna platforma teraz i Amige zostawili gdzies za swoimi plecami. Idac twoim tokiem rozumowania dajmy newsy o GTA VI na PS5 bo przeciez tez robia je ludzie ktorzy byli zwiazani z Amiga. No nie.... nie popadajmy w paranoje.

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2024 13:50:54 przez Axi0maT
3
[#6] Re: Meteoriks 2024 - nominacje

@kempy, post #1

Wszystkie te demka nudne jakieś ale pomysł na Wormsy w teletekście jest bardzo ciekawy i innowacyjny, wręcz szalony - https://heckmeck.de/demoscene/worms-vbi/.
2
[#7] Re: Meteoriks 2024 - nominacje
Obejrze w wolnej chwili jka co roku.Dema z Gerp'24 podobały mi się ,te chyba nie są gorsze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem