Komentowana treść: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga
[#1] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga
Ceny z kosmosu jak widzę, a jak się dobrze poszuka i może trochę przeczeka, to można mieć oryginały za kilka złoty.
[#2] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@freak_outXP, post #1

Ceny adekwatne co do kosztów licencji, produkcji, składu, i ilości drukowanych sztuk.
11
[#3] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@slawekwozniak, post #2

To prawda, ale jak tak dalej pójdzie, to niedługo w światku retro byle śrubka będzie kosztowała 100 złoty.
4
[#4] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@freak_outXP, post #1

oryginały z oryginalnymi błędami w listingach. Np.: benchmark 7 ze strony 17 numeru 1 jest powtórzonym benchmarkiem 6.
aczkolwiek gwoli sprawiedliwości należy zaznaczyć, że bez pomocy szanownego kolegi ZorrA z forum z częścią z nich bym sobie nie poradził (no dobra - poradziłbym sobie, tylko stosunkowo później).
2
[#5] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@snajper, post #4

20:24pomysł
[#6] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga
Mam oryginały, tyle że w piwnicy i śmierdzą...piwnicą.
2
[#7] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@waldiamiga, post #6

To sprzedaj freak_outowi, zarobisz "parę złoty". pomysł
11
[#8] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@freak_outXP, post #3

Tylko jeśli będzie wyprodukowana jedna sztuka.
[#9] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@recedent, post #7

To sprzedaj freak_outowi, zarobisz "parę złoty".

PPA łączy ludzi.

Widzę, że zwracamy uwagę na te same drobiazgi (ch). OK

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2024 11:05:27 przez MDW
[#10] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@slawekwozniak, post #2

...i czasu oczekiwania na przesyłkę
[#11] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga
Świetna inicjatywa. Aż miło popatrzeć. Szacunek dla Retronics, bo pewnie mnóstwo pracy i przygotowań to wymagało.
7
[#12] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@Madman, post #10

Wielokrotnie brałem udział w produkcjach również niszowych wydawnictw i wiem jak to wygląda. Opóźnienia w tym przypadku to nic dziwnego ani nowego. To nie są wydawnictwa na miarę National Geographic, który wydaje się w 18 językach w ilości 8 mln egzemplarzy miesięcznie.
[#13] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@slawekwozniak, post #12

Chodzi mi o sprzedawanie czegoś czego się nie ma na stanie a to, że taka produkcja może swoje trwać to inna sprawa... był o tym wątek na forum.

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2024 09:43:00 przez Madman
[#14] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga
Nie wiedziałam że sporo hajsu mam na półce.
Ogólnie ciekawa inicjatywa.

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2024 23:39:45 przez rjack
[#15] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga
150 - 200 zł za rocznik MA, ACS wydany zbiorczo w jednej księdze to bym dał. 50 zł za 1 numer gazety nie. To moje zdanie, ogólnie interesują mnie wyłącznie MA i ACS. Czy może coś, ktoś z nimi planuje? Reedycja, papier podręcznikowy, okładka, klejone/zszywane itp.? W sumie to mogliby to ciut przeredagować i działami zrobić np. wstępniaki i dać wszystkie, gry i dać wszystkie kursy i dać wszystkie itd. Byłoby wygodniej, moim zdaniem.
1
[#16] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@KM_Ender, post #15

:)

Zawsze IMO można sobie samemu stworzyć takiego roboczego PDF-a np. ze skanów dostępnych w sieci.

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2024 14:47:05 przez freak_outXP
1
[#17] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga
kto chce następne numerki? siedzi, pije i chrupki
https://retronics.eu/?a=cat&id=28&l=pl
[#18] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga
Akcja "czytamy stare gazety" w pełni. Chyba żadna inna społeczność nie drukuje po 30-40 latach ponownie czasopism żeby je położyć na półce i powiedzieć, że się ma. Na swój sposób nawet to szanuję i popieram.
4
[#19] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@snajper, post #4

Tak dla porządku - rozumiem, że nie wrzucicie poprawionych listingów do sieci za free? ;) Ani PDF-ów reduxów? ;)
[#20] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga
Super ja mam wszystkie oryginalnie z tamtych lat
1
[#21] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@Dorian3d, post #20

Ja wydałem w dobre ręce. Wolałbym taką wersję jak wspomniałem wcześniej.
[#22] Re: Reprodukcje magazynu Commodore & Amiga

@Dorian3d, post #20

Witam.
Dajcie znać jak ktoś zrobi reprint Magazynu Amiga numer 9/99.
Pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem